Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Liga Okręgowa grupa II

2021/2022
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Z
Z
Z
Z
Z
30
26
1
3
113
23
90
79
2
P
Z
P
Z
Z
30
23
1
6
88
33
55
70
3
Z
Z
Z
P
Z
30
20
5
5
79
34
45
65
4
Z
Z
Z
Z
Z
30
20
3
7
95
42
53
63
5
P
Z
R
P
Z
30
18
7
5
82
56
26
61
6
P
Z
Z
Z
Z
30
20
1
9
103
53
50
61
7
P
P
P
Z
Z
30
16
1
13
88
66
22
49
8
R
P
P
Z
Z
30
13
3
14
51
55
-4
42
9
R
P
R
Z
Z
30
11
5
14
59
68
-9
38
10
R
R
P
P
Z
30
11
3
16
79
82
-3
36
11
P
Z
Z
Z
Z
30
11
3
16
58
63
-5
36
12
Z
P
R
P
P
29
8
6
15
49
74
-25
30
13
P
Z
P
P
Z
29
8
3
18
49
65
-16
27
14
P
R
P
Z
P
30
4
4
22
33
87
-54
16
15
P
P
P
P
P
30
3
1
26
28
150
-122
10
16
P
P
P
P
Z
30
3
1
26
22
125
-103
10
Błonianka II Błonie wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Kolejka 1
Ryś Laski
5 3
GKS Podolszyn
Ryś Laski
5
3
GKS Podolszyn
MKS Polonia Warszawa
7 0
GLKS Nadarzyn
MKS Polonia W-wa
7
0
GLKS Nadarzyn
2021-08-14 10:00
MKS Polonia Warszawa
6 0
Sparta Jazgarzew
2021-08-14 10:00
MKS Polonia W-wa
6
0
Sparta
2021-08-14 11:00
Ryś Laski
2 2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2021-08-14 11:00
Ryś Laski
2
2
Pogoń II
2021-08-14 11:00
LKS Chlebnia
4 1
Okęcie Warszawa
2021-08-14 11:00
LKS Chlebnia
4
1
Okęcie W-wa
2021-08-14 11:00
Korona Góra Kalwaria
3 4
Laura Chylice
2021-08-14 11:00
Korona
3
4
Laura Chylice
2021-08-14 11:00
KS Teresin
4 0
Znicz II Pruszków
2021-08-14 11:00
KS Teresin
4
0
Znicz II
2021-08-15 11:00
Błonianka II Błonie
2 0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2021-08-15 11:00
Błonianka II
2
0
KS Ożarowianka
2021-08-15 15:00
GKS Podolszyn
0 3
GLKS Nadarzyn
2021-08-15 15:00
GKS Podolszyn
0
3
GLKS Nadarzyn
2021-09-22 20:00
Klub Sportowy Blizne
1 3
Grom Warszawa
2021-09-22 20:00
KS Blizne
1
3
Grom W-wa
Kolejka 2
2021-08-21 11:00
Laura Chylice
6 2
GKS Podolszyn
2021-08-21 11:00
Laura Chylice
6
2
GKS Podolszyn
2021-08-21 11:00
Okęcie Warszawa
6 0
Klub Sportowy Blizne
2021-08-21 11:00
Okęcie W-wa
6
0
KS Blizne
2021-08-21 11:00
KS Teresin
2 4
LKS Chlebnia
2021-08-21 11:00
KS Teresin
2
4
LKS Chlebnia
2021-08-21 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2 4
Znicz II Pruszków
2021-08-21 16:00
KS Ożarowianka
2
4
Znicz II
2021-08-22 13:00
Sparta Jazgarzew
0 2
GLKS Nadarzyn
2021-08-22 13:00
Sparta
0
2
GLKS Nadarzyn
2021-08-22 16:00
MKS Polonia Warszawa
4 2
Ryś Laski
2021-08-22 16:00
MKS Polonia W-wa
4
2
Ryś Laski
2021-08-22 16:15
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
4 2
Błonianka II Błonie
2021-08-22 16:15
Pogoń II
4
2
Błonianka II
2021-08-22 20:00
Grom Warszawa
0 1
Korona Góra Kalwaria
2021-08-22 20:00
Grom W-wa
0
1
Korona
Kolejka 3
Ryś Laski
4 1
Sparta Jazgarzew
Ryś Laski
4
1
Sparta
Błonianka II Błonie
1 3
MKS Polonia Warszawa
Błonianka II
1
3
MKS Polonia W-wa
Znicz II Pruszków
2 2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Znicz II
2
2
Pogoń II
LKS Chlebnia
8 0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
LKS Chlebnia
8
0
KS Ożarowianka
Korona Góra Kalwaria
1 0
Okęcie Warszawa
Korona
1
0
Okęcie W-wa
GKS Podolszyn
3 0
Grom Warszawa
GKS Podolszyn
3
0
Grom W-wa
GLKS Nadarzyn
1 4
Laura Chylice
GLKS Nadarzyn
1
4
Laura Chylice
2021-08-28 12:00
Klub Sportowy Blizne
0 4
KS Teresin
2021-08-28 12:00
KS Blizne
0
4
KS Teresin
Kolejka 4
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1 2
LKS Chlebnia
Pogoń II
1
2
LKS Chlebnia
MKS Polonia Warszawa
3 1
Znicz II Pruszków
MKS Polonia W-wa
3
1
Znicz II
Ryś Laski
4 4
Błonianka II Błonie
Ryś Laski
4
4
Błonianka II
Sparta Jazgarzew
0 6
Laura Chylice
Sparta
0
6
Laura Chylice
Grom Warszawa
1 4
GLKS Nadarzyn
Grom W-wa
1
4
GLKS Nadarzyn
Okęcie Warszawa
2 1
GKS Podolszyn
Okęcie W-wa
2
1
GKS Podolszyn
KS Teresin
3 0
Korona Góra Kalwaria
KS Teresin
3
0
Korona
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0 0
Klub Sportowy Blizne
KS Ożarowianka
0
0
KS Blizne
Kolejka 5
Błonianka II Błonie
4 0
Sparta Jazgarzew
Błonianka II
4
0
Sparta
Znicz II Pruszków
1 1
Ryś Laski
Znicz II
1
1
Ryś Laski
LKS Chlebnia
3 0
MKS Polonia Warszawa
LKS Chlebnia
3
0
MKS Polonia W-wa
Korona Góra Kalwaria
4 0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Korona
4
0
KS Ożarowianka
GKS Podolszyn
3 2
KS Teresin
GKS Podolszyn
3
2
KS Teresin
GLKS Nadarzyn
0 1
Okęcie Warszawa
GLKS Nadarzyn
0
1
Okęcie W-wa
Laura Chylice
3 3
Grom Warszawa
Laura Chylice
3
3
Grom W-wa
2021-09-12 12:30
Klub Sportowy Blizne
3 5
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2021-09-12 12:30
KS Blizne
3
5
Pogoń II
Kolejka 6
Sparta Jazgarzew
1 1
Grom Warszawa
Sparta
1
1
Grom W-wa
Okęcie Warszawa
0 2
Laura Chylice
Okęcie W-wa
0
2
Laura Chylice
KS Teresin
1 4
GLKS Nadarzyn
KS Teresin
1
4
GLKS Nadarzyn
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1 2
GKS Podolszyn
KS Ożarowianka
1
2
GKS Podolszyn
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
5 3
Korona Góra Kalwaria
Pogoń II
5
3
Korona
Ryś Laski
1 4
LKS Chlebnia
Ryś Laski
1
4
LKS Chlebnia
Błonianka II Błonie
5 5
Znicz II Pruszków
Błonianka II
5
5
Znicz II
2021-09-18 17:00
MKS Polonia Warszawa
14 0
Klub Sportowy Blizne
2021-09-18 17:00
MKS Polonia W-wa
14
0
KS Blizne
Kolejka 7
Znicz II Pruszków
8 1
Sparta Jazgarzew
Znicz II
8
1
Sparta
LKS Chlebnia
3 3
Błonianka II Błonie
LKS Chlebnia
3
3
Błonianka II
Korona Góra Kalwaria
2 0
MKS Polonia Warszawa
Korona
2
0
MKS Polonia W-wa
GKS Podolszyn
3 0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
GKS Podolszyn
3
0
Pogoń II
GLKS Nadarzyn
3 3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
GLKS Nadarzyn
3
3
KS Ożarowianka
Laura Chylice
1 2
KS Teresin
Laura Chylice
1
2
KS Teresin
Grom Warszawa
0 1
Okęcie Warszawa
Grom W-wa
0
1
Okęcie W-wa
2021-09-24 12:00
Klub Sportowy Blizne
2 1
Ryś Laski
2021-09-24 12:00
KS Blizne
2
1
Ryś Laski
Kolejka 8
Sparta Jazgarzew
0 10
Okęcie Warszawa
Sparta
0
10
Okęcie W-wa
KS Teresin
5 1
Grom Warszawa
KS Teresin
5
1
Grom W-wa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2 3
Laura Chylice
KS Ożarowianka
2
3
Laura Chylice
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
4 3
GLKS Nadarzyn
Pogoń II
4
3
GLKS Nadarzyn
MKS Polonia Warszawa
6 3
GKS Podolszyn
MKS Polonia W-wa
6
3
GKS Podolszyn
Ryś Laski
0 4
Korona Góra Kalwaria
Ryś Laski
0
4
Korona
Błonianka II Błonie
7 0
Klub Sportowy Blizne
Błonianka II
7
0
KS Blizne
Znicz II Pruszków
1 0
LKS Chlebnia
Znicz II
1
0
LKS Chlebnia
Kolejka 9
LKS Chlebnia
8 0
Sparta Jazgarzew
LKS Chlebnia
8
0
Sparta
Klub Sportowy Blizne
2 5
Znicz II Pruszków
KS Blizne
2
5
Znicz II
Korona Góra Kalwaria
4 0
Błonianka II Błonie
Korona
4
0
Błonianka II
GKS Podolszyn
4 0
Ryś Laski
GKS Podolszyn
4
0
Ryś Laski
GLKS Nadarzyn
0 0
MKS Polonia Warszawa
GLKS Nadarzyn
0
0
MKS Polonia W-wa
Laura Chylice
4 0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Laura Chylice
4
0
Pogoń II
Grom Warszawa
2 1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Grom W-wa
2
1
KS Ożarowianka
Okęcie Warszawa
3 1
KS Teresin
Okęcie W-wa
3
1
KS Teresin
Kolejka 10
Sparta Jazgarzew
0 4
KS Teresin
Sparta
0
4
KS Teresin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2 0
Okęcie Warszawa
KS Ożarowianka
2
0
Okęcie W-wa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1 1
Grom Warszawa
Pogoń II
1
1
Grom W-wa
MKS Polonia Warszawa
4 2
Laura Chylice
MKS Polonia W-wa
4
2
Laura Chylice
Ryś Laski
3 2
GLKS Nadarzyn
Ryś Laski
3
2
GLKS Nadarzyn
Błonianka II Błonie
2 2
GKS Podolszyn
Błonianka II
2
2
GKS Podolszyn
Znicz II Pruszków
2 1
Korona Góra Kalwaria
Znicz II
2
1
Korona
LKS Chlebnia
9 0
Klub Sportowy Blizne
LKS Chlebnia
9
0
KS Blizne
Kolejka 11
Korona Góra Kalwaria
1 6
LKS Chlebnia
Korona
1
6
LKS Chlebnia
GKS Podolszyn
2 2
Znicz II Pruszków
GKS Podolszyn
2
2
Znicz II
GLKS Nadarzyn
5 0
Błonianka II Błonie
GLKS Nadarzyn
5
0
Błonianka II
Laura Chylice
7 1
Ryś Laski
Laura Chylice
7
1
Ryś Laski
Grom Warszawa
0 3
MKS Polonia Warszawa
Grom W-wa
0
3
MKS Polonia W-wa
| wlk
Okęcie Warszawa
3 1
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Okęcie W-wa
3
1
Pogoń II
KS Teresin
5 2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Teresin
5
2
KS Ożarowianka
2021-10-22 14:30
Klub Sportowy Blizne
5 1
Sparta Jazgarzew
2021-10-22 14:30
KS Blizne
5
1
Sparta
Kolejka 12
Sparta Jazgarzew
1 5
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Sparta
1
5
KS Ożarowianka
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1 3
KS Teresin
Pogoń II
1
3
KS Teresin
MKS Polonia Warszawa
2 3
Okęcie Warszawa
MKS Polonia W-wa
2
3
Okęcie W-wa
Ryś Laski
0 2
Grom Warszawa
Ryś Laski
0
2
Grom W-wa
Błonianka II Błonie
0 5
Laura Chylice
Błonianka II
0
5
Laura Chylice
Znicz II Pruszków
3 1
GLKS Nadarzyn
Znicz II
3
1
GLKS Nadarzyn
LKS Chlebnia
3 1
GKS Podolszyn
LKS Chlebnia
3
1
GKS Podolszyn
2021-10-27 20:00
Klub Sportowy Blizne
0 12
Korona Góra Kalwaria
2021-10-27 20:00
KS Blizne
0
12
Korona
Kolejka 13
Korona Góra Kalwaria
6 2
Sparta Jazgarzew
Korona
6
2
Sparta
GLKS Nadarzyn
0 2
LKS Chlebnia
GLKS Nadarzyn
0
2
LKS Chlebnia
Laura Chylice
4 1
Znicz II Pruszków
Laura Chylice
4
1
Znicz II
Grom Warszawa
1 2
Błonianka II Błonie
Grom W-wa
1
2
Błonianka II
Okęcie Warszawa
3 2
Ryś Laski
Okęcie W-wa
3
2
Ryś Laski
KS Teresin
0 0
MKS Polonia Warszawa
KS Teresin
0
0
MKS Polonia W-wa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1 2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Ożarowianka
1
2
Pogoń II
2021-11-07 13:30
GKS Podolszyn
3 2
Klub Sportowy Blizne
2021-11-07 13:30
GKS Podolszyn
3
2
KS Blizne
Kolejka 14
Sparta Jazgarzew
2 5
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Sparta
2
5
Pogoń II
MKS Polonia Warszawa
3 0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
MKS Polonia W-wa
3
0
KS Ożarowianka
Ryś Laski
1 1
KS Teresin
Ryś Laski
1
1
KS Teresin
Błonianka II Błonie
1 3
Okęcie Warszawa
Błonianka II
1
3
Okęcie W-wa
Znicz II Pruszków
2 3
Grom Warszawa
Znicz II
2
3
Grom W-wa
LKS Chlebnia
1 0
Laura Chylice
LKS Chlebnia
1
0
Laura Chylice
Korona Góra Kalwaria
5 3
GKS Podolszyn
Korona
5
3
GKS Podolszyn
2021-11-13 12:00
Klub Sportowy Blizne
0 5
GLKS Nadarzyn
2021-11-13 12:00
KS Blizne
0
5
GLKS Nadarzyn
Kolejka 15
GKS Podolszyn
9 1
Sparta Jazgarzew
GKS Podolszyn
9
1
Sparta
GLKS Nadarzyn
4 3
Korona Góra Kalwaria
GLKS Nadarzyn
4
3
Korona
Grom Warszawa
1 4
LKS Chlebnia
Grom W-wa
1
4
LKS Chlebnia
Okęcie Warszawa
2 3
Znicz II Pruszków
Okęcie W-wa
2
3
Znicz II
KS Teresin
3 0
Błonianka II Błonie
KS Teresin
3
0
Błonianka II
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2 2
Ryś Laski
KS Ożarowianka
2
2
Ryś Laski
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2 3
MKS Polonia Warszawa
Pogoń II
2
3
MKS Polonia W-wa
2021-11-20 11:00
Laura Chylice
10 0
Klub Sportowy Blizne
2021-11-20 11:00
Laura Chylice
10
0
KS Blizne
Kolejka 16
Znicz II Pruszków
2 2
KS Teresin
Znicz II
2
2
KS Teresin
Sparta Jazgarzew
0 1
MKS Polonia Warszawa
Sparta
0
1
MKS Polonia W-wa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1 1
Ryś Laski
Pogoń II
1
1
Ryś Laski
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3 0
Błonianka II Błonie
KS Ożarowianka
3
0
Błonianka II
| wlk.
Okęcie Warszawa
1 0
LKS Chlebnia
Okęcie W-wa
1
0
LKS Chlebnia
Laura Chylice
4 1
Korona Góra Kalwaria
Laura Chylice
4
1
Korona
GLKS Nadarzyn
3 0
GKS Podolszyn
GLKS Nadarzyn
3
0
GKS Podolszyn
2022-03-20 13:30
Grom Warszawa
2 0
Klub Sportowy Blizne
2022-03-20 13:30
Grom W-wa
2
0
KS Blizne
Kolejka 17
GLKS Nadarzyn
2 0
Sparta Jazgarzew
GLKS Nadarzyn
2
0
Sparta
GKS Podolszyn
1 3
Laura Chylice
GKS Podolszyn
1
3
Laura Chylice
Korona Góra Kalwaria
0 3
Grom Warszawa
Korona
0
3
Grom W-wa
LKS Chlebnia
3 1
KS Teresin
LKS Chlebnia
3
1
KS Teresin
Znicz II Pruszków
2 1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Znicz II
2
1
KS Ożarowianka
Błonianka II Błonie
0 3
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Błonianka II
0
3
Pogoń II
| wlk.
Ryś Laski
1 3
MKS Polonia Warszawa
Ryś Laski
1
3
MKS Polonia W-wa
2022-03-27 16:00
Klub Sportowy Blizne
0 4
Okęcie Warszawa
2022-03-27 16:00
KS Blizne
0
4
Okęcie W-wa
Kolejka 18
Sparta Jazgarzew
0 2
Ryś Laski
Sparta
0
2
Ryś Laski
MKS Polonia Warszawa
3 0
Błonianka II Błonie
MKS Polonia W-wa
3
0
Błonianka II
| wlk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
2 2
Znicz II Pruszków
Pogoń II
2
2
Znicz II
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1 3
LKS Chlebnia
KS Ożarowianka
1
3
LKS Chlebnia
KS Teresin
2 0
Klub Sportowy Blizne
KS Teresin
2
0
KS Blizne
Okęcie Warszawa
3 1
Korona Góra Kalwaria
Okęcie W-wa
3
1
Korona
Grom Warszawa
4 2
GKS Podolszyn
Grom W-wa
4
2
GKS Podolszyn
Laura Chylice
5 0
GLKS Nadarzyn
Laura Chylice
5
0
GLKS Nadarzyn
Kolejka 19
Laura Chylice
5 1
Sparta Jazgarzew
Laura Chylice
5
1
Sparta
GLKS Nadarzyn
0 2
Grom Warszawa
GLKS Nadarzyn
0
2
Grom W-wa
GKS Podolszyn
3 5
Okęcie Warszawa
GKS Podolszyn
3
5
Okęcie W-wa
Korona Góra Kalwaria
2 4
KS Teresin
Korona
2
4
KS Teresin
LKS Chlebnia
2 0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
LKS Chlebnia
2
0
Pogoń II
Znicz II Pruszków
4 0
MKS Polonia Warszawa
Znicz II
4
0
MKS Polonia W-wa
Błonianka II Błonie
0 3
Ryś Laski
Błonianka II
0
3
Ryś Laski
| wlk.
2022-04-09 16:00
Klub Sportowy Blizne
0 6
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2022-04-09 16:00
KS Blizne
0
6
KS Ożarowianka
Kolejka 20
Sparta Jazgarzew
3 0
Błonianka II Błonie
Sparta
3
0
Błonianka II
| wlk
Ryś Laski
1 4
Znicz II Pruszków
Ryś Laski
1
4
Znicz II
MKS Polonia Warszawa
0 2
LKS Chlebnia
MKS Polonia W-wa
0
2
LKS Chlebnia
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3 0
Klub Sportowy Blizne
Pogoń II
3
0
KS Blizne
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2 3
Korona Góra Kalwaria
KS Ożarowianka
2
3
Korona
KS Teresin
2 0
GKS Podolszyn
KS Teresin
2
0
GKS Podolszyn
Okęcie Warszawa
1 0
GLKS Nadarzyn
Okęcie W-wa
1
0
GLKS Nadarzyn
Grom Warszawa
4 1
Laura Chylice
Grom W-wa
4
1
Laura Chylice
Kolejka 21
Znicz II Pruszków
3 0
Błonianka II Błonie
Znicz II
3
0
Błonianka II
| wlk.
LKS Chlebnia
3 1
Ryś Laski
LKS Chlebnia
3
1
Ryś Laski
Klub Sportowy Blizne
1 5
MKS Polonia Warszawa
KS Blizne
1
5
MKS Polonia W-wa
Korona Góra Kalwaria
3 0
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Korona
3
0
Pogoń II
GKS Podolszyn
0 3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
GKS Podolszyn
0
3
KS Ożarowianka
GLKS Nadarzyn
0 4
KS Teresin
GLKS Nadarzyn
0
4
KS Teresin
Laura Chylice
0 5
Okęcie Warszawa
Laura Chylice
0
5
Okęcie W-wa
Grom Warszawa
1 0
Sparta Jazgarzew
Grom W-wa
1
0
Sparta
Kolejka 22
Okęcie Warszawa
3 1
Grom Warszawa
Okęcie W-wa
3
1
Grom W-wa
KS Teresin
3 1
Laura Chylice
KS Teresin
3
1
Laura Chylice
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2 0
GLKS Nadarzyn
KS Ożarowianka
2
0
GLKS Nadarzyn
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1 5
GKS Podolszyn
Pogoń II
1
5
GKS Podolszyn
MKS Polonia Warszawa
5 1
Korona Góra Kalwaria
MKS Polonia W-wa
5
1
Korona
Ryś Laski
2 1
Klub Sportowy Blizne
Ryś Laski
2
1
KS Blizne
Błonianka II Błonie
0 3
LKS Chlebnia
Błonianka II
0
3
LKS Chlebnia
| wlk
Sparta Jazgarzew
1 3
Znicz II Pruszków
Sparta
1
3
Znicz II
Kolejka 23
LKS Chlebnia
4 1
Znicz II Pruszków
LKS Chlebnia
4
1
Znicz II
Klub Sportowy Blizne
3 0
Błonianka II Błonie
KS Blizne
3
0
Błonianka II
| wlk
Korona Góra Kalwaria
1 0
Ryś Laski
Korona
1
0
Ryś Laski
GKS Podolszyn
1 6
MKS Polonia Warszawa
GKS Podolszyn
1
6
MKS Polonia W-wa
GLKS Nadarzyn
1 2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
GLKS Nadarzyn
1
2
Pogoń II
Laura Chylice
3 2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Laura Chylice
3
2
KS Ożarowianka
Grom Warszawa
1 2
KS Teresin
Grom W-wa
1
2
KS Teresin
Okęcie Warszawa
8 0
Sparta Jazgarzew
Okęcie W-wa
8
0
Sparta
Kolejka 24
Sparta Jazgarzew
1 3
LKS Chlebnia
Sparta
1
3
LKS Chlebnia
Znicz II Pruszków
2 0
Klub Sportowy Blizne
Znicz II
2
0
KS Blizne
Błonianka II Błonie
0 3
Korona Góra Kalwaria
Błonianka II
0
3
Korona
| wlk
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1 3
Laura Chylice
Pogoń II
1
3
Laura Chylice
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
3 1
Grom Warszawa
KS Ożarowianka
3
1
Grom W-wa
KS Teresin
1 1
Okęcie Warszawa
KS Teresin
1
1
Okęcie W-wa
Kolejka 25
KS Teresin
3 0
Sparta Jazgarzew
KS Teresin
3
0
Sparta
Okęcie Warszawa
4 1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Okęcie W-wa
4
1
KS Ożarowianka
Grom Warszawa
0 2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
Grom W-wa
0
2
Pogoń II
Laura Chylice
5 2
MKS Polonia Warszawa
Laura Chylice
5
2
MKS Polonia W-wa
GLKS Nadarzyn
1 4
Ryś Laski
GLKS Nadarzyn
1
4
Ryś Laski
GKS Podolszyn
3 0
Błonianka II Błonie
GKS Podolszyn
3
0
Błonianka II
| wlk
Korona Góra Kalwaria
2 3
Znicz II Pruszków
Korona
2
3
Znicz II
Klub Sportowy Blizne
1 11
LKS Chlebnia
KS Blizne
1
11
LKS Chlebnia
Kolejka 26
LKS Chlebnia
5 1
Korona Góra Kalwaria
LKS Chlebnia
5
1
Korona
Błonianka II Błonie
0 3
GLKS Nadarzyn
Błonianka II
0
3
GLKS Nadarzyn
| wlk
Ryś Laski
3 2
Laura Chylice
Ryś Laski
3
2
Laura Chylice
MKS Polonia Warszawa
3 1
Grom Warszawa
MKS Polonia W-wa
3
1
Grom W-wa
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1 3
Okęcie Warszawa
Pogoń II
1
3
Okęcie W-wa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0 2
KS Teresin
KS Ożarowianka
0
2
KS Teresin
Znicz II Pruszków
2 1
GKS Podolszyn
Znicz II
2
1
GKS Podolszyn
2022-05-21 16:00
Sparta Jazgarzew
1 0
Klub Sportowy Blizne
2022-05-21 16:00
Sparta
1
0
KS Blizne
Kolejka 27
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2 0
Sparta Jazgarzew
KS Ożarowianka
2
0
Sparta
KS Teresin
5 2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
KS Teresin
5
2
Pogoń II
Okęcie Warszawa
2 1
MKS Polonia Warszawa
Okęcie W-wa
2
1
MKS Polonia W-wa
Grom Warszawa
4 2
Ryś Laski
Grom W-wa
4
2
Ryś Laski
Laura Chylice
3 0
Błonianka II Błonie
Laura Chylice
3
0
Błonianka II
| wlk
GLKS Nadarzyn
3 3
Znicz II Pruszków
GLKS Nadarzyn
3
3
Znicz II
GKS Podolszyn
0 5
LKS Chlebnia
GKS Podolszyn
0
5
LKS Chlebnia
Korona Góra Kalwaria
7 1
Klub Sportowy Blizne
Korona
7
1
KS Blizne
Kolejka 28
Sparta Jazgarzew
1 5
Korona Góra Kalwaria
Sparta
1
5
Korona
Klub Sportowy Blizne
1 8
GKS Podolszyn
KS Blizne
1
8
GKS Podolszyn
LKS Chlebnia
3 0
GLKS Nadarzyn
LKS Chlebnia
3
0
GLKS Nadarzyn
| wlk
Znicz II Pruszków
3 1
Laura Chylice
Znicz II
3
1
Laura Chylice
Błonianka II Błonie
0 3
Grom Warszawa
Błonianka II
0
3
Grom W-wa
| wlk
Ryś Laski
0 5
Okęcie Warszawa
Ryś Laski
0
5
Okęcie W-wa
MKS Polonia Warszawa
2 2
KS Teresin
MKS Polonia W-wa
2
2
KS Teresin
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
3 1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pogoń II
3
1
KS Ożarowianka
Kolejka 29
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
1 2
Sparta Jazgarzew
Pogoń II
1
2
Sparta
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1 3
MKS Polonia Warszawa
KS Ożarowianka
1
3
MKS Polonia W-wa
KS Teresin
3 0
Ryś Laski
KS Teresin
3
0
Ryś Laski
Okęcie Warszawa
3 0
Błonianka II Błonie
Okęcie W-wa
3
0
Błonianka II
| wlk
Grom Warszawa
3 4
Znicz II Pruszków
Grom W-wa
3
4
Znicz II
Laura Chylice
1 4
LKS Chlebnia
Laura Chylice
1
4
LKS Chlebnia
GLKS Nadarzyn
7 2
Klub Sportowy Blizne
GLKS Nadarzyn
7
2
KS Blizne
GKS Podolszyn
5 5
Korona Góra Kalwaria
GKS Podolszyn
5
5
Korona
Kolejka 30
Sparta Jazgarzew
2 6
GKS Podolszyn
Sparta
2
6
GKS Podolszyn
Korona Góra Kalwaria
3 1
GLKS Nadarzyn
Korona
3
1
GLKS Nadarzyn
Klub Sportowy Blizne
3 5
Laura Chylice
KS Blizne
3
5
Laura Chylice
LKS Chlebnia
1 2
Grom Warszawa
LKS Chlebnia
1
2
Grom W-wa
Znicz II Pruszków
4 2
Okęcie Warszawa
Znicz II
4
2
Okęcie W-wa
Błonianka II Błonie
0 3
KS Teresin
Błonianka II
0
3
KS Teresin
| wlk
Ryś Laski
- -
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Ryś Laski
-
-
KS Ożarowianka
MKS Polonia Warszawa
3 2
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
MKS Polonia W-wa
3
2
Pogoń II
P