Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Nieudany wyjazd do Lasek

Po fatalnych błędach na początku spotkania tracimy dwie bramki i już do końca meczu staramy się nadgonić wynik. Niestety udaje się pokonać bramkarza Rysia tylko raz przez co mecz kończymy bez punktów.

Ryś Laski – KS Blizne 2:1 (2:1)

Bramka: Y. Udot (asysta V. Oksak)

Żółte kartki: M. Nicewicz, D. Juszyński

Mecz zaczął się dla nas po prostu fatalnie. Druga minuta meczu – rzut karny dla gospodarzy zamieniony na bramkę. Kilka minut później rzut wolny, gdzie w wielkim zamieszaniu nasz bramkarz Serhii mija się z piłką, a ta odbijając się od naszych zawodników wpada do bramki.

Mimo dwóch mocnych ciosów na początku spotkania przeszliśmy do ataku i zaczęliśmy z minuty na minutę stwarzać sobie coraz groźniejsze sytuacje. Wreszcie po rzucie wolnym piłka spadła pod nogi Yarka Udota, a ten sytuacyjnym strzałem zdobył bramkę kontaktową.

Również sporo działo się pod naszą bramką, gdzie kilka razy Kozhukhar ratował nas z opresji, a raz uratowała nas poprzeczka.

W drugiej połowie mieliśmy już mniej okazji pod bramką Rysia. Przeciwnik zmienił sposób gry, pozwalał nam na mniej i groźnie kontratakował. Nie udało mu się jednak zdobyć bramki, a nasze nieliczne akcje również nie przyniosły rezultatu w postaci bramki.

Skład: S. Kozhukhar (45′ Ł. Górczyński) – O. Dobosh (45′ M. Nicewicz), A. Szczyglak (45′ T. Banasiak), K. Krzak, A. Rokicki – D. Juszyński, V. Oksak (45′ B. Łepecki), A. Jankowski (75′ J. Sałata), M. Gajewski – V. Burda (75′ A. Świetlicki), Y. Udot (60′ M. Ciupek)

P