Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Derby dla Ożarowianki

Lokalne derby niestety nie dla nas. Drużyna z Ożarowa Mazowieckiego po ostatnich wzmocnieniach okazała się o wiele mocniejsza od naszej drużyny od samego początku dyktując warunki gry.

KS Blizne – KS Ożarowianka 0:6 (0:4)

Goście ruszyli od początku meczu do ataku dość szybko wychodząc na prowadzenie: po akcji z prawej strony boiska zawodnik Ożarowianki znalazł się w sytuacji sam na sam, minął Górczyńskiego i trafił do pustej bramki. Poza krótkim przebłyskiem i strzałem w słupek Mateusza Nicewicza, cała pierwsza połowa stała pod dyktando gości. Stworzyli sobie kilkanaście dobrych sytuacji z czego wykorzystali kolejne trzy, z czego praktycznie każda to była akcja sam na sam z naszym bramkarzem.

Również początek drugiej połowy przyniósł kolejne dwie bramki dla gości, ale w tej części spotkania byliśmy zdecydowanie groźniejsi, często gościliśmy pod polem karnym Ożarowianki i niewiele brakowało do zdobycia honorowej bramki. Najlepszą okazję miał Mateusz Ciupek, ale w sytuacji sam na sam lepszym okazał się bramkarz z Ożarowa.

Skład: Ł. Górczyński – O. Dobosh (75′ M. Pękosławski), A. Szczyglak (45′ T. Banasiak), Y. Luniev (45′ R. Dominiak), D. Juszyński – M. Ciupek, K. Szast (45′ K. Krzak), A. Jankowski (45′ K. Małkiewicz), Y. Udot – V. Burda, M. Nicewicz (45′ B. Łepecki)

P