Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Wypowiedzi po meczu ze Spartą

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami trenera i zawodników po meczu ze Spartą Jazgarzew.

Czarek Gołębiewski: Mimo wygranej nie był to najlepszy mecz sezonu w naszym wykonaniu. Wielokrotnie byliśmy spóźnieni w asekuracji, w przesunięciu, w skróceniu pola gry. Młoda drużyna Sparty gdyby w pierwszej połowie dostała 3, 4 bramki, to dużo szybciej odpuściła by granie w tym meczu. Mimo wszystko szacunek dla młodej ekipy, fajnie że jest tych 15, 16 młodziaków w Jazgarzewie, którzy chcą grać w piłkę.

Obowiązkiem naszym było wygrać to spotkanie, zrobiliśmy to, ale do stylu można się przyczepić. Nawet radość zawodników w szatni była „inna” niż miało to miejsce wcześniej. Możliwe, że sami są świadomi, że na półce z bardzo dobrymi meczami tego spotkania postawić nie można. Brawa dla Nicewicza za ustrzelenie trzech bramek. Brawa dla młodego Kajtka Magiery, który kilka razy popisał się fantastyczną interwencją. Cieszę się że jest, drużyna fajnie przyjęła młodego. Mam nadzieję, że długo z nami zostanie. Cieszą trzy punkty. Bardzo ważne trzy punkty. I to chyba jest najważniejsze.

‐——————————–‐‐

Adrian Olkiewicz: Kolejne ważne trzy punkty w walce o utrzymanie z bezpośrednim rywalem, który będzie walczył tak samo jak i my o to, żeby nie spaść z ligi. Wygrana była obowiązkiem i to wykonaliśmy bardzo dobrze. Martwi, że to kolejny mecz, w którym tracimy bramkę, na którą goście nie zaslugiwali. Brawo dla drużyny i walczymy o kolejne punkty.

‐——————————–‐‐

Kamil Małkiewicz: Mecz od pierwszej do ostatniej minuty pod naszą kontrolą. Wiedzieliśmy, jak ważne w kontekście ligowej tabeli będą trzy zdobyte punkty. Udało się. Możemy być zadowoleni z wyniku, natomiast już z samej gry nie ma powodu do wielkiego entuzjazmu. Musimy pracować nad paroma elementami. Plan wykonany. Myślę, że spokojnie na wiosnę złapiemy więcej punktów.

P