Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Wypowiedzi po meczu z Gromem Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z treścią konferencji prasowej po meczu ligowym z Gromem Warszawa.

Czarek Gołębiewski: Wydaje mi się, że to był pierwszy mecz w LO, w którym byliśmy delikatnie lepsi od przeciwnika. Małe to pocieszenie, bo trzy punkty pojechały do Warszawy. Są momenty bardzo dobrej gry, ale na razie to tylko momenty. Kolejny mecz, w którym tracimy bramkę po stałym fragmencie gry. Koncentracja zawodzi. Interesuje nas piłka, a nie człowiek. Z Rysiem Laski nic innego nie wchodzi w grę jak trzy punkty. Fajne, że trybuny były dziś z nami. Gra się dużo lepiej!


Norbert Szmit: To był mecz walki i z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na porażkę. Straciliśmy trzy gole po stałych fragmentach i przynajmniej dwóch można było uniknąć. Musimy poprawić ten element gry i lepiej ustawiać się w obronie. Cieszy lepsza gra w ofensywie i bramka po ładnej akcji i świetnym podaniu Rzewuskiego. Przed nami ogrom pracy, ale zdobywanie punktów i uniknięcie spadku jest jak najbardziej w naszym zasięgu.


Mateusz Ciupek: Kolejny mecz w którym wynik nie odzwierciedla sytuacji z meczu. Grom miał tak naprawdę tylko te trzy sytuacje, które wykorzystał. Nam zabrakło skuteczności z przodu. Ten mecz pokazał, że musimy jeszcze ciężej pracować i tworzyć więcej okazji na strzelenie bramki.


Łukasz Widelski: Był to dobry mecz z obu stron. Zarówno my jak i Grom Warszawa pokazaliśmy momentami kawał dobrego futbolu. Cieszy strzelona bramka, którą strzelił Patryk Stachowiak. Ale smucą trzy stracone. O sędziowaniu wypowiadać się nie będę bo i tak to nic nie zmieni, ale sędziowie się nie popisali dzisiejszego wieczoru. Mam nadzieję, że w końcu wywalczymy trzy punkty w najbliższa sobotę i będziemy mogli świętować mały sukces, który na pewno nas ucieszy.


Kacper Krzak: Żałuję, że nie udało mi się trafić do bramki. Myślę, że wtedy poszlibyśmy za ciosem i zdobylibyśmy trzy punkty. Nie jesteśmy drużyną, która będzie w Lidze Okręgowej seryjnie zdobywała punkty, ale z takim nastawieniem jak w meczu z Gromem jest szansa, że te punkty będą się regularnie pojawiały. Nasza gra wczoraj była godna poziomu, na którym się znajdujemy. Mam nadzieję, że w sobotnim meczu z Rysiem Laski wejdziemy na jeszcze wyższy poziom.

P