´╗┐ Klub Sportowy Blizne - Tabela i terminarz

KLUB SPORTOWY BLIZNE

B-KLASA GR. IV SEZON 2018/2019

Lp. Dru┼╝yna Mecze Wygrane Remisy Przegrane Gole Punkty
1.  Sarmata W-wa 11 9 1 1 29-12 28
2.  KS Blizne 12 9 1 2 43-16 28
3.  Ożarowianka II 12 8 2 2 31-15 26
4.  UKS Łady 12 7 2 3 20-18 23
5.  GKS Podolszyn 12 7 2 3 40-20 23
6.  Guzovia Guzów 12 6 1 5 20-19 19
7.  AP II Żyrardów 12 6 1 5 36-29 19
8.  Relax Radz. 12 4 1 7 23-30 13
9.  Milan II 12 4 1 7 28-28 13
10.  Orion Cegłów 12 3 2 7 11-26 11
11.  BUKS Pruszków 12 3 0 9 18-36 9
12.  KS II Teresin 11 2 1 8 19-36 7
13.  Sokół B.P. 12 1 1 10 16-49 4
M. Dru┼╝yna M. G. P.
1.  Sarmata W-wa 11 29-12 28
2.  KS Blizne 12 43-16 28
3.  Ożarowianka II 12 31-15 26
4.  UKS Łady 12 20-18 23
5.  GKS Podolszyn 12 40-20 23
6.  Guzovia Guzów 12 20-19 19
7.  AP II Żyrardów 12 36-29 19
8.  Relax Radz. 12 23-30 13
9.  Milan II 12 28-28 13
10.  Orion Cegłów 12 11-26 11
11.  BUKS Pruszków 12 18-36 9
12.  KS II Teresin 11 19-36 7
13.  Sokół B.P. 12 16-49 4
1. kolejka
18.08--:-- AP II Żyrardów 1-2 UKS Łady
18.08--:-- BUKS Pruszk├│w 0-3 Sarmata
18.08--:-- KS II Teresin - Pauza
5.09--:-- Sokół B-P. 2-3 Orion Cegłów
18.08--:-- O┼╝arowianka II 3-1 Relax Radziw.
19.0819:30 Milan II 1-2 KS Blizne
18.08--:-- Guzovia Guz├│w 2-1 GKS Podolszyn
2. kolejka
25.08--:-- AP II ┼╗yrard├│w 3-2 GKS Podolszyn
26.0818:00 KS Blizne 1-0 Guzovia Guz├│w
25.08--:-- Relax Radziw. 5-1 Milan II
25.08--:-- Orion Cegłów 2-1 Ożarowianka II
25.08--:-- Pauza - Sokół B-P.
25.08--:-- KS II Teresin 1-3 BUKS Pruszk├│w
25.08--:-- Sarmata 3-2 UKS Łady
3. kolejka
1.09--:-- Sarmata 2-2 AP II ┼╗yrard├│w
1.09--:-- KS II Teresin 0-2 UKS Łady
1.09--:-- Sokół B-P. 4-2 BUKS Pruszków
1.09--:-- O┼╝arowianka II - Pauza
1.09--:-- Milan II 2-2 Orion Cegłów
1.09--:-- Guzovia Guz├│w 1-0 Relax Radziw.
2.0917:00 GKS Podolszyn 3-3 KS Blizne
4. kolejka
9.0912:00 AP II ┼╗yrard├│w 3-7 KS Blizne
8.09--:-- Relax Radziw. 0-3 GKS Podolszyn
8.09--:-- Orion Cegłów 2-0 Guzovia Guzów
8.09--:-- Pauza - Milan II
8.09--:-- BUKS Pruszk├│w 1-4 O┼╝arowianka II
8.09--:-- Sokół B-P. 1-2 UKS Łady
8.09--:-- Sarmata - KS II Teresin
5. kolejka
15.09--:-- KS II Teresin 1-3 AP II ┼╗yrard├│w
2.10--:-- Sarmata 2-0 Sokół B-P.
15.09--:-- Ożarowianka II 2-2 UKS Łady
15.09--:-- Milan II 0-1 BUKS Pruszk├│w
15.09--:-- Guzovia Guz├│w - Pauza
15.09--:-- GKS Podolszyn 2-0 Orion Cegłów
16.0918:00 KS Blizne 6-1 Relax Radziw.
6. kolejka
22.09--:-- AP II ┼╗yrard├│w 6-1 Relax Radziw.
22.09--:-- Orion Cegłów 0-7 KS Blizne
22.09--:-- Pauza - GKS Podolszyn
22.09--:-- BUKS Pruszk├│w 1-2 Guzovia Guz├│w
22.09--:-- Milan II 1-2 UKS Łady
22.09--:-- Sarmata 3-1 O┼╝arowianka II
22.09--:-- KS II Teresin 2-2 Sokół B-P.
7. kolejka
29.09--:-- Sokół B-P. 1-4 AP II Żyrardów
29.09--:-- O┼╝arowianka II 4-1 KS II Teresin
29.09--:-- Milan II 1-4 Sarmata
29.09--:-- Guzovia Guzów 1-1 UKS Łady
29.09--:-- GKS Podolszyn 3-2 BUKS Pruszk├│w
30.0918:00 KS Blizne - Pauza
29.09--:-- Relax Radziw. 0-0 Orion Cegłów
8. kolejka
6.10--:-- AP II Żyrardów 2-0 Orion Cegłów
6.10--:-- Pauza - Relax Radziw.
6.1015:00 BUKS Pruszk├│w 0-3 KS Blizne
6.10--:-- UKS Łady 1-0 GKS Podolszyn
6.10--:-- Sarmata 3-1 Guzovia Guz├│w
6.10--:-- KS II Teresin 3-5 Milan II
6.10--:-- Sokół B-P. 0-2 Ożarowianka II
9. kolejka
13.10--:-- O┼╝arowianka II 4-1 AP II ┼╗yrard├│w
13.10--:-- Milan II 7-1 Sokół B-P.
13.10--:-- Guzovia Guz├│w 6-2 KS II Teresin
13.10--:-- GKS Podolszyn 4-3 Sarmata
14.1018:00 KS Blizne 4-1 UKS Łady
13.10--:-- Relax Radziw. 5-1 BUKS Pruszk├│w
13.10--:-- Orion Cegłów - Pauza
10. kolejka
20.10--:-- AP II ┼╗yrard├│w - Pauza
20.10--:-- BUKS Pruszków 3-1 Orion Cegłów
20.10--:-- UKS Łady 1-3 Relax Radziw.
21.1016:30 Sarmata 1-0 KS Blizne
20.10--:-- KS II Teresin 1-6 GKS Podolszyn
20.10--:-- Sokół B-P. 1-3 Guzovia Guzów
20.10--:-- O┼╝arowianka II 2-1 Milan II
11. kolejka
27.10--:-- Milan II 4-2 AP II ┼╗yrard├│w
27.10--:-- Guzovia Guz├│w 0-2 O┼╝arowianka II
27.10--:-- GKS Podolszyn 11-1 Sokół B-P.
28.1014:00 KS Blizne 3-2 KS II Teresin
27.10--:-- Relax Radziw. 1-2 Sarmata
27.10--:-- Orion Cegłów 0-1 UKS Łady
27.10--:-- Pauza - BUKS Pruszk├│w
12. kolejka
3.11--:-- AP II ┼╗yrard├│w 7-2 BUKS Pruszk├│w
3.11--:-- UKS Łady - Pauza
3.11--:-- Sarmata 3-0 wo Orion Cegłów
3.11--:-- KS II Teresin 3-1 Relax Radziw.
3.1118:00 Sokół B-P. 0-6 KS Blizne
3.11--:-- O┼╝arowianka II 2-2 GKS Podolszyn
3.11--:-- Milan II 3-1 Guzovia Guz├│w
13. kolejka
10.11--:-- Guzovia Guz├│w 3-2 AP II ┼╗yrard├│w
10.11--:-- GKS Podolszyn 3-2 Milan II
11.1114:00 KS Blizne 1-4 O┼╝arowianka II
10.11--:-- Relax Radziw. 5-3 Sokół B-P.
10.11--:-- Orion Cegłów 1-3 KS II Teresin
10.11--:-- Pauza - Sarmata
10.11--:-- BUKS Pruszków 2-3 UKS Łady
14. kolejka
--:----:-- UKS Łady - AP II Żyrardów
--:----:-- Sarmata - BUKS Pruszk├│w
--:----:-- Pauza - KS II Teresin
--:----:-- Orion Cegłów - Sokół B-P.
--:----:-- Relax Radziw. - O┼╝arowianka II
--:----:-- KS Blizne - Milan II
--:----:-- GKS Podolszyn - Guzovia Guz├│w
15. kolejka
--:----:-- GKS Podolszyn - AP II ┼╗yrard├│w
--:----:-- Guzovia Guz├│w - KS Blizne
--:----:-- Milan II - Relax Radziw.
--:----:-- Ożarowianka II - Orion Cegłów
--:----:-- Sokół B-P. - Pauza
--:----:-- BUKS Pruszk├│w - KS II Teresin
--:----:-- UKS Łady - Sarmata
16. kolejka
--:----:-- AP II ┼╗yrard├│w - Sarmata
--:----:-- UKS Łady - KS II Teresin
--:----:-- BUKS Pruszków - Sokół B-P.
--:----:-- Pauza - O┼╝arowianka II
--:----:-- Orion Cegłów - Milan II
--:----:-- Relax Radziw. - Guzovia Guz├│w
--:----:-- KS Blizne - GKS Podolszyn
17. kolejka
--:----:-- KS Blizne - AP II ┼╗yrard├│w
--:----:-- GKS Podolszyn - Relax Radziw.
--:----:-- Guzovia Guzów - Orion Cegłów
--:----:-- Milan II - Pauza
--:----:-- O┼╝arowianka II - BUKS Pruszk├│w
--:----:-- UKS Łady - Sokół B-P.
--:----:-- KS II Teresin - Sarmata
18. kolejka
--:----:-- AP II ┼╗yrard├│w - KS II Teresin
--:----:-- Sarmata - Sokół B-P.
--:----:-- UKS Łady - Ożarowianka II
--:----:-- BUKS Pruszk├│w - Milan II
--:----:-- Pauza - Guzovia Guz├│w
--:----:-- Orion Cegłów - GKS Podolszyn
--:----:-- Relax Radziw. - KS Blizne
19. kolejka
--:----:-- Relax Radziw. - AP II ┼╗yrard├│w
--:----:-- KS Blizne - Orion Cegłów
--:----:-- GKS Podolszyn - Pauza
--:----:-- Guzovia Guz├│w - BUKS Pruszk├│w
--:----:-- Milan II - UKS Łady
--:----:-- O┼╝arowianka II - Sarmata
--:----:-- Sokół B-P. - KS II Teresin
20. kolejka
--:----:-- AP II Żyrardów - Sokół B-P.
--:----:-- KS II Teresin - O┼╝arowianka II
--:----:-- Sarmata - Milan II
--:----:-- UKS Łady - Guzovia Guzów
--:----:-- BUKS Pruszk├│w - GKS Podolszyn
--:----:-- Pauza - KS Blizne
--:----:-- Orion Cegłów - Relax Radziw.
21. kolejka
--:----:-- Orion Cegłów - AP II Żyrardów
--:----:-- Relax Radziw. - Pauza
--:----:-- KS Blizne - BUKS Pruszk├│w
--:----:-- GKS Podolszyn - UKS Łady
--:----:-- Guzovia Guz├│w - Sarmata
--:----:-- Milan II - KS II Teresin
--:----:-- Ożarowianka II - Sokół B-P.
22. kolejka
--:----:-- AP II ┼╗yrard├│w - O┼╝arowianka II
--:----:-- Sokół B-P. - Milan II
--:----:-- KS II Teresin - Guzovia Guz├│w
--:----:-- Sarmata - GKS Podolszyn
--:----:-- UKS Łady - KS Blizne
--:----:-- BUKS Pruszk├│w - Relax Radziw.
--:----:-- Pauza - Orion Cegłów
23. kolejka
--:----:-- Pauza - AP II ┼╗yrard├│w
--:----:-- Orion Cegłów - BUKS Pruszków
--:----:-- Relax Radziw. - UKS Łady
--:----:-- KS Blizne - Sarmata
--:----:-- GKS Podolszyn - KS II Teresin
--:----:-- Guzovia Guzów - Sokół B-P.
--:----:-- Milan II - O┼╝arowianka II
24. kolejka
--:----:-- AP II ┼╗yrard├│w - Milan II
--:----:-- O┼╝arowianka II - Guzovia Guz├│w
--:----:-- Sokół B-P. - GKS Podolszyn
--:----:-- KS II Teresin - KS Blizne
--:----:-- Sarmata - Relax Radziw.
--:----:-- UKS Łady - Orion Cegłów
--:----:-- BUKS Pruszk├│w - Pauza
25. kolejka
--:----:-- BUKS Pruszk├│w - AP II ┼╗yrard├│w
--:----:-- Pauza - UKS Łady
--:----:-- Orion Cegłów - Sarmata
--:----:-- Relax Radziw. - KS II Teresin
--:----:-- KS Blizne - Sokół B-P.
--:----:-- GKS Podolszyn - O┼╝arowianka II
--:----:-- Guzovia Guz├│w - Milan II
26. kolejka
--:----:-- AP II ┼╗yrard├│w - Guzovia Guz├│w
--:----:-- Milan II - GKS Podolszyn
--:----:-- O┼╝arowianka II - KS Blizne
--:----:-- Sokół B-P. - Relax Radziw.
--:----:-- KS II Teresin - Orion Cegłów
--:----:-- Sarmata - Pauza
--:----:-- UKS Łady - BUKS Pruszków

Sparingi
22.07 --:-- KS Blizne 2-4 UKS Ołtarzew
29.07 --:-- KS Blizne 0-2 FC Podolszyn
5.08 18:00 KS Blizne 3-0 O┼╝arowianka II
--:-- --:-- KS Blizne - --:--
Puchary
14.08 18:00 KS Blizne 1-1 k.4-3 Anprel N-W.
22.08 18:00 KS Blizne 3-3 k. 2-3 LKS Osuch├│w

DANE KONTAKTOWE

+48 884 348 588
ksblizne@gmail.com

NUMER KONTA

03 2030 0045 1110 0000 0243 1550
Klub Sportowy Blizne
Ul. Żeromskiego 16, Blizne Jasińskiego
05-082 Stare Babice

KS BLIZNE W SIECI

facebook.com/KSBlizne
twitter.com/KSBlizne
┬ę Klub Sportowy Blizne 2016