´╗┐ Klub Sportowy Blizne - Tabela i terminarz

KLUB SPORTOWY BLIZNE

B-KLASA GR. IV SEZON 2018/2019

Lp. Dru┼╝yna Mecze Wygrane Remisy Przegrane Gole Punkty
1.  Sarmata W-wa 24 21 1 2 71-23 64
2.  Ożarowianka II 24 16 5 3 56-25 53
3.  KS Blizne 24 17 2 5 85-33 53
4.  GKS Podolszyn 24 16 4 4 80-32 52
5.  UKS Łady 24 14 3 7 50-32 45
6. Milan II 24 12 2 10 60-47 38
7.  Guzovia Guzów 24 11 3 10 39-38 36
8.  Relax Radz. 24 11 2 11 50-41 35
9.  BUKS Pruszków 24 7 1 16 40-59 22
10.  Orion Cegłów 24 5 3 16 25-70 18
11.  KS II Teresin 24 5 2 17 37-72 17
12.  Sokół B-P 24 4 1 19 36-98 13
13.  AP II Żyrardów 24 2 1 21 14-73 7
M. Dru┼╝yna M. G. P.
1.  Sarmata W-wa 24 71-23 64
2.  Ożarowianka II 24 56-25 53
3.  KS Blizne 24 85-33 53
4.  GKS Podolszyn 24 80-32 52
5.  UKS Łady 24 50-32 45
6. Milan II 24 60-47 38
7.  Guzovia Guzów 24 39-38 36
8.  Relax Radz. 24 50-41 35
9.  BUKS Pruszków 24 40-59 22
10.  Orion Cegłów 24 25-70 18
11.  KS II Teresin 24 37-72 17
12.  Sokół B-P 24 36-98 13
13.  AP II Żyrardów 24 14-73 7
1. kolejka
18.08--:-- AP II Żyrardów 0-3 w UKS Łady
18.08--:-- BUKS Pruszk├│w 0-3 Sarmata
18.08--:-- KS II Teresin - Pauza
5.09--:-- Sokół B-P. 2-3 Orion Cegłów
18.08--:-- O┼╝arowianka II 3-1 Relax Radziw.
19.0819:30 Milan II 1-2 KS Blizne
18.08--:-- Guzovia Guz├│w 2-1 GKS Podolszyn
2. kolejka
25.08--:-- AP II ┼╗yrard├│w 0-3 w GKS Podolszyn
26.0818:00 KS Blizne 1-0 Guzovia Guz├│w
25.08--:-- Relax Radziw. 5-1 Milan II
25.08--:-- Orion Cegłów 2-1 Ożarowianka II
25.08--:-- Pauza - Sokół B-P.
25.08--:-- KS II Teresin 1-3 BUKS Pruszk├│w
25.08--:-- Sarmata 3-2 UKS Łady
3. kolejka
1.09--:-- Sarmata 2-2 AP II ┼╗yrard├│w
1.09--:-- KS II Teresin 0-2 UKS Łady
1.09--:-- Sokół B-P. 4-2 BUKS Pruszków
1.09--:-- O┼╝arowianka II - Pauza
1.09--:-- Milan II 2-2 Orion Cegłów
1.09--:-- Guzovia Guz├│w 1-0 Relax Radziw.
2.0917:00 GKS Podolszyn 3-3 KS Blizne
4. kolejka
9.0912:00 AP II ┼╗yrard├│w 0-3 w KS Blizne
8.09--:-- Relax Radziw. 0-3 GKS Podolszyn
8.09--:-- Orion Cegłów 2-0 Guzovia Guzów
8.09--:-- Pauza - Milan II
8.09--:-- BUKS Pruszk├│w 1-4 O┼╝arowianka II
8.09--:-- Sokół B-P. 1-2 UKS Łady
8.09--:-- Sarmata - KS II Teresin
5. kolejka
15.09--:-- KS II Teresin 1-3 AP II ┼╗yrard├│w
2.10--:-- Sarmata 2-0 Sokół B-P.
15.09--:-- Ożarowianka II 2-2 UKS Łady
15.09--:-- Milan II 0-1 BUKS Pruszk├│w
15.09--:-- Guzovia Guz├│w - Pauza
15.09--:-- GKS Podolszyn 2-0 Orion Cegłów
16.0918:00 KS Blizne 6-1 Relax Radziw.
6. kolejka
22.09--:-- AP II ┼╗yrard├│w 0-3 w Relax Radziw.
22.09--:-- Orion Cegłów 0-7 KS Blizne
22.09--:-- Pauza - GKS Podolszyn
22.09--:-- BUKS Pruszk├│w 1-2 Guzovia Guz├│w
22.09--:-- Milan II 1-2 UKS Łady
22.09--:-- Sarmata 3-1 O┼╝arowianka II
22.09--:-- KS II Teresin 2-2 Sokół B-P.
7. kolejka
29.09--:-- Sokół B-P. 1-4 AP II Żyrardów
29.09--:-- O┼╝arowianka II 4-1 KS II Teresin
29.09--:-- Milan II 1-4 Sarmata
29.09--:-- Guzovia Guzów 1-1 UKS Łady
29.09--:-- GKS Podolszyn 3-2 BUKS Pruszk├│w
30.0918:00 KS Blizne - Pauza
29.09--:-- Relax Radziw. 0-0 Orion Cegłów
8. kolejka
6.10--:-- AP II Żyrardów 0-3 w Orion Cegłów
6.10--:-- Pauza - Relax Radziw.
6.1015:00 BUKS Pruszk├│w 0-3 KS Blizne
6.10--:-- UKS Łady 1-0 GKS Podolszyn
6.10--:-- Sarmata 3-1 Guzovia Guz├│w
6.10--:-- KS II Teresin 3-5 Milan II
6.10--:-- Sokół B-P. 0-2 Ożarowianka II
9. kolejka
13.10--:-- O┼╝arowianka II 4-1 AP II ┼╗yrard├│w
13.10--:-- Milan II 7-1 Sokół B-P.
13.10--:-- Guzovia Guz├│w 6-2 KS II Teresin
13.10--:-- GKS Podolszyn 4-3 Sarmata
14.1018:00 KS Blizne 4-1 UKS Łady
13.10--:-- Relax Radziw. 5-1 BUKS Pruszk├│w
13.10--:-- Orion Cegłów - Pauza
10. kolejka
20.10--:-- AP II ┼╗yrard├│w - Pauza
20.10--:-- BUKS Pruszków 3-1 Orion Cegłów
20.10--:-- UKS Łady 1-3 Relax Radziw.
21.1016:30 Sarmata 1-0 KS Blizne
20.10--:-- KS II Teresin 1-6 GKS Podolszyn
20.10--:-- Sokół B-P. 1-3 Guzovia Guzów
20.10--:-- O┼╝arowianka II 2-1 Milan II
11. kolejka
27.10--:-- Milan II 4-2 AP II ┼╗yrard├│w
27.10--:-- Guzovia Guz├│w 0-2 O┼╝arowianka II
27.10--:-- GKS Podolszyn 11-1 Sokół B-P.
28.1014:00 KS Blizne 3-2 KS II Teresin
27.10--:-- Relax Radziw. 1-2 Sarmata
27.10--:-- Orion Cegłów 0-1 UKS Łady
27.10--:-- Pauza - BUKS Pruszk├│w
12. kolejka
3.11--:-- AP II ┼╗yrard├│w 0-3 w BUKS Pruszk├│w
3.11--:-- UKS Łady - Pauza
3.11--:-- Sarmata 3-0 wo Orion Cegłów
3.11--:-- KS II Teresin 3-1 Relax Radziw.
3.1118:00 Sokół B-P. 0-6 KS Blizne
3.11--:-- O┼╝arowianka II 2-2 GKS Podolszyn
3.11--:-- Milan II 3-1 Guzovia Guz├│w
13. kolejka
10.11--:-- Guzovia Guz├│w 4-2 AP II ┼╗yrard├│w
10.11--:-- GKS Podolszyn 3-2 Milan II
11.1114:00 KS Blizne 1-4 O┼╝arowianka II
10.11--:-- Relax Radziw. 5-3 Sokół B-P.
10.11--:-- Orion Cegłów 1-3 KS II Teresin
10.11--:-- Pauza - Sarmata
10.11--:-- BUKS Pruszków 2-3 UKS Łady
14. kolejka
--:----:-- UKS Łady 3-0 wo AP II Żyrardów
--:----:-- Sarmata 4-0 BUKS Pruszk├│w
--:----:-- Pauza - KS II Teresin
--:----:-- Orion Cegłów 2-4 Sokół B-P.
--:----:-- Relax Radziw. 0-0 O┼╝arowianka II
24.0316:00 KS Blizne 0-3 Milan II
--:----:-- GKS Podolszyn 1-1 Guzovia Guz├│w
15. kolejka
--:----:-- GKS Podolszyn 3-0 wo AP II ┼╗yrard├│w
30.0316:00 Guzovia Guz├│w 1-0 KS Blizne
--:----:-- Milan II 3-0 Relax Radziw.
--:----:-- Ożarowianka II 3-1 Orion Cegłów
--:----:-- Sokół B-P. - Pauza
--:----:-- BUKS Pruszk├│w 5-0 KS II Teresin
--:----:-- UKS Łady 1-2 Sarmata
16. kolejka
--:----:-- AP II ┼╗yrard├│w 0-3 wo Sarmata
--:----:-- UKS Łady 4-3 KS II Teresin
--:----:-- BUKS Pruszków 4-1 Sokół B-P.
--:----:-- Pauza - O┼╝arowianka II
--:----:-- Orion Cegłów 0-4 Milan II
--:----:-- Relax Radziw. 4-0 Guzovia Guz├│w
7.0417:00 KS Blizne 5-4 GKS Podolszyn
17. kolejka
12.0417:00 KS Blizne 3-0 wo AP II ┼╗yrard├│w
--:----:-- GKS Podolszyn 5-1 Relax Radziw.
--:----:-- Guzovia Guzów 4-0 Orion Cegłów
--:----:-- Milan II - Pauza
--:----:-- O┼╝arowianka II 1-0 BUKS Pruszk├│w
--:----:-- UKS Łady 1-2 Sokół B-P.
--:----:-- KS II Teresin 1-4 Sarmata
18. kolejka
--:----:-- AP II ┼╗yrard├│w 0-3 wo KS II Teresin
--:----:-- Sokół B-P. 1-7 Sarmata
--:----:-- UKS Łady 0-1 Ożarowianka II
--:----:-- BUKS Pruszk├│w 4-5 Milan II
22.0518:00 Pauza - Guzovia Guz├│w
--:----:-- Orion Cegłów 0-5 GKS Podolszyn
19.0410:00 Relax Radziw. 0-1 KS Blizne
19. kolejka
--:----:-- Relax Radziw. 3-0 wo AP II ┼╗yrard├│w
28.0418:00 KS Blizne 7-0 Orion Cegłów
--:----:-- GKS Podolszyn - Pauza
--:----:-- Guzovia Guz├│w 1-0 BUKS Pruszk├│w
--:----:-- UKS Łady 1-1 Milan II
--:----:-- O┼╝arowianka II 0-1 Sarmata
--:----:-- Sokół B-P. 2-4 KS II Teresin
20. kolejka
--:----:-- AP II Żyrardów 0-3 wo Sokół B-P.
--:----:-- KS II Teresin 0-3 wo O┼╝arowianka II
--:----:-- Sarmata 3-1 Milan II
--:----:-- UKS Łady 4-2 Guzovia Guzów
--:----:-- BUKS Pruszk├│w 0-2 GKS Podolszyn
4/5.05--:-- Pauza - KS Blizne
--:----:-- Orion Cegłów 0-4 Relax Radziw.
21. kolejka
--:----:-- Orion Cegłów 3-0 wo AP II Żyrardów
--:----:-- Relax Radziw. - Pauza
12.0517:00 KS Blizne 5-2 BUKS Pruszk├│w
--:----:-- GKS Podolszyn 2-1 UKS Łady
--:----:-- Guzovia Guz├│w 0-3 Sarmata
--:----:-- Milan II 2-1 KS II Teresin
--:----:-- Ożarowianka II 5-1 Sokół B-P.
22. kolejka
--:----:-- AP II ┼╗yrard├│w 0-3 wo O┼╝arowianka II
--:----:-- Sokół B-P. 1-6 Milan II
--:----:-- KS II Teresin 0-0 Guzovia Guz├│w
--:----:-- Sarmata 1-0 GKS Podolszyn
18/19.05--:-- UKS Łady 2-1 KS Blizne
--:----:-- BUKS Pruszk├│w 0-5 Relax Radziw.
--:----:-- Pauza - Orion Cegłów
23. kolejka
--:----:-- Pauza - AP II ┼╗yrard├│w
--:----:-- Orion Cegłów 2-2 BUKS Pruszków
--:----:-- Relax Radziw. 0-1 UKS Łady
26.0516:00 KS Blizne 4-3 Sarmata
--:----:-- GKS Podolszyn 2-1 KS II Teresin
--:----:-- Guzovia Guzów 3-0 Sokół B-P.
--:----:-- Milan II 0-1 O┼╝arowianka II
24. kolejka
--:----:-- AP II ┼╗yrard├│w 0-3 wo Milan II
--:----:-- O┼╝arowianka II 3-2 Guzovia Guz├│w
--:----:-- Sokół B-P. 2-6 GKS Podolszyn
1/2.06--:-- KS II Teresin 1-6 KS Blizne
--:----:-- Sarmata 5-2 Relax Radziw.
--:----:-- UKS Łady 7-0 Orion Cegłów
--:----:-- BUKS Pruszk├│w - Pauza
25. kolejka
--:----:-- BUKS Pruszk├│w 3-0 wo AP II ┼╗yrard├│w
--:----:-- Pauza - UKS Łady
--:----:-- Orion Cegłów 1-3 Sarmata
--:----:-- Relax Radziw. 3-1 KS II Teresin
9.0618:00 KS Blizne 8-2 Sokół B-P.
--:----:-- GKS Podolszyn 3-3 O┼╝arowianka II
--:----:-- Guzovia Guz├│w 2-4 Milan II
26. kolejka
--:----:-- AP II ┼╗yrard├│w 0-3 wo Guzovia Guz├│w
--:----:-- Milan II 0-6 GKS Podolszyn
15.0617:00 O┼╝arowianka II 2-2 KS Blizne
--:----:-- Sokół B-P. 1-3 Relax Radziw.
--:----:-- KS II Teresin 3-2 Orion Cegłów
--:----:-- Sarmata - Pauza
--:----:-- UKS Łady 4-1 BUKS Pruszków

Sparingi
22.07 --:-- KS Blizne 2-4 UKS Ołtarzew
29.07 --:-- KS Blizne 0-2 FC Podolszyn
5.08 --:-- KS Blizne 3-0 O┼╝arowianka II
3.02 --:-- Naprz├│d St. Babice 2-2 KS Blizne
Puchary
14.08 18:00 KS Blizne 1-1 k.4-3 Anprel N-W.
22.08 18:00 KS Blizne 3-3 k. 2-3 LKS Osuch├│w

DANE KONTAKTOWE

+48 884 348 588
ksblizne@gmail.com

NUMER KONTA

03 2030 0045 1110 0000 0243 1550
Klub Sportowy Blizne
Ul. Żeromskiego 16, Blizne Jasińskiego
05-082 Stare Babice

KS BLIZNE W SIECI

facebook.com/KSBlizne
twitter.com/KSBlizne
┬ę Klub Sportowy Blizne 2016