KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Trzy punkty z Relaxem

Trzy punkty z Relaxem

2019-09-29

Pokonujemy u siebie Relax Radziwi┼é┼éów 2:1 i dopisujemy sobie kolejny trzy oczka.

KS Blizne - Relax Radziwi┼é┼éów 2:1 (1:0)
Bramki: P. Putkowski (G. Jurgielewicz), P. Bartosiak (K. Krzak)
┼╗ó┼éte kartki: G. Jurgielewicz, P. Bartosiak, P. Zbiera┼äski, P. Putkowski

Ju┼╝ w czwartej minucie meczu wyszli┼Ťmy na prowadzenie. Po rzucie wolnym do pi┼éki wyskoczy┼é Grzegorz Jurgielewicz, ale trafi┼é w s┼éupek. Do futbolówki dopad┼é za to Patryk Putkowski i z kilku metrów wpakowa┼é j─ů do bramki.

Szybko strzelona bramka wcale nie u┼éatwi┼éa nam roboty. Pierwsza po┼éowa by┼éa raczej wyrównana, a gra w du┼╝ej mierze toczy┼éa si─Ö w ┼Ťrodku boiska. Obie strony mia┼éy problemy z konstruowaniem akcji, chocia┼╝ kilka razy by┼éo niebezpiecznie pod jedn─ů lub drug─ů bramk─ů, jednak akcje ko┼äczy┼éy si─Ö na obro┼äcach lub bramkarzach obu ekip.

W drugiej po┼éowie w wi─Ökszym stopniu opanowali┼Ťmy ┼Ťrodek boiska i przej─Öli┼Ťmy kontrol─Ö nad meczem. Wreszcie na 15 minut przed ko┼äcem dopi─Öli┼Ťmy swego, a gola na 2:0 zdoby┼é Piotr Bartosiak, który pot─Ö┼╝nym strza┼éem z woleja z 22 metra zaskoczy┼é ┼║le ustawionego bramkarza Relaxu.

Pod sam koniec meczu go┼Ťcie zdobyli kontaktow─ů bramk─Ö. Po rzucie ro┼╝nym go┼Ťcie zagrali mocn─ů pi┼ék─Ö w nasze pole karne, która po odbitce trafi┼éa pod nogi przeciwnika, a ten umie┼Ťci┼é pi┼ék─Ö w bramce. Mecz zako┼äczy┼é si─Ö naszym zwyci─Östwem 2:1.

Skład: K. Wierciński - K. Szast, G. Jurgielewicz, P. Putkowski, A. Rokicki - M. Olędzki (45' P. Stachowiak), K. Krzak - P. Bartosiak (80' M. Jędrzejewski), A. Zasuwa (85' J. Sałata), M. Ignacak - P. Zbierański (70' S. Owczyński)