KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Nieudana sobota w Pruszkowie

Nieudana sobota w Pruszkowie

2019-09-22

Po przeci─Ötnych zawodach zdobywamy tylko jeden punkt remisuj─ůc 2:2 z BUKS-em Pruszków.

BUKS Pruszków - KS Blizne 2:2 (1:1)
Bramki: G. Jurgielewicz (P. Stachowiak), M. Ignacak (C. Gołębiewski)
┼╗ó┼éte kartki: M. Ignacak

Mecz rozpocz─ů┼é si─Ö od naszego skomasowanego natarcia. Przez pierwsze 20 minut stworzyli┼Ťmy sobie kilkana┼Ťcie sytuacji, chocia┼╝ razili┼Ťmy nieskuteczno┼Ťci─ů. Najwi─Öcej sytuacji mieli Widelkski, Owczy┼äski oraz Ignacak, ale za ka┼╝dym razem czego┼Ť brakowa┼éo do zdobycia bramki. Wreszcie z prawej strony pi┼ék─Ö w pole karne do┼Ťrodkowa┼é Stachowiak, dopad┼é do niej Grzegorz Jurgielewicz i z kilku metrów pokona┼é bramkarza.

Po strzelonej bramce cofn─Öli┼Ťmy si─Ö, co wykorzystali gospodarze. Zacz─Öli powoli przejmowa─ç kontrol─Ö nad gr─ů oraz stwarza─ç sobie coraz to gro┼║niejsze sytuacje, doprowadzaj─ůc w ko┼äcu do wyrównania po rozklepaniu w zasadzie ca┼éej naszej dru┼╝yny.

Tu┼╝ przed przerw─ů mieli┼Ťmy dobr─ů okazj─Ö do ponownego wyj┼Ťcia na prowadzenie, jednak strza┼é Stachowiaka z rzutu wolnego polecia┼é wysoko nad bramk─ů.

W drugiej po┼éowie byli┼Ťmy zdecydowanie agresywniejsi, nie pozwalaj─ůc przeciwnikowi na tak swobodn─ů gr─Ö. Jednak by┼éo nam ju┼╝ trudniej o sytuacje strzeleckie, chocia┼╝ raz po raz który┼Ť z naszych zawodników dochodzi┼é do dobrej okazji i próbowa┼é zaskoczy┼é bramkarza.

Na 20 minut przed ko┼äcem spotkania Go┼é─Öbiewski dogra┼é pi┼ék─Ö do wchodz─ůcego w pole karne Ignacaka. Ten odda┼é p┼éaski strza┼é, który min─ů┼é bramkarza, ale wydawa┼éo si─Ö, ┼╝e obro┼äca zdo┼éa jeszcze wybi─ç pi┼ék─Ö z linii, jednak jego próba wybicia by┼éa nieudana i pi┼éka wpad┼éa do bramki.

Po chwili kapitaln─ů okazj─Ö do podwy┼╝szenia rezultatu mia┼é Artur Zasuwa. Pomocnik KS Blizne opanowa┼é trudn─ů pi┼ék─Ö w polu karny, ale jego strza┼é z siódmego metra poszybowa┼é nad bramk─ů.

Niestety niewykorzystana sytuacja zem┼Ťci┼éa si─Ö. Przeciwnik do┼Ťrodkowa┼é mocn─ů pi┼ék─Ö z rzutu wolnego w nasze pole karne. Pi┼éka od kogo┼Ť si─Ö odbi┼éa, a nast─Öpnie spad┼éa pod nog─Ö przeciwnika, który z kilku metrów pokona┼é Norberta Szmita.

Oczywi┼Ťcie rzucili┼Ťmy si─Ö do kolejnych ataków, ale seria rzutów ro┼╝nych i innych sytuacji nie przynios┼éa nam bramki. Mecz zako┼äczy┼é si─Ö remisem.

Sk┼éad: N. Szmit - K. Szast (45' A. Rokicki), K. Gr─ůdziel, G. Jurgielewicz, A. Jankowski - M. Ignacak (85' M. Michalski), K. Krzak, A. Zasuwa, S. Owczy┼äski (45' P. Bartosiak) - P. Stachowiak (70' C. Go┼é─Öbiewski), ┼ü. Widelski