KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Opadamy z puchar├│w

Opadamy z puchar├│w

2019-09-13

Przygoda z Pucharem Polski zako┼äczona. Po trzech zwyci─Östwach zaznali┼Ťmy pora┼╝ki, a pokona┼éy nas graj─ůce w Lidze Okr─Ögowej rezerwy B┼éonianki B┼éonie.

KS Blizne - Błonianka II 0:3 (0:1)
┼╗ó┼éte kartki: ┼ü. Widelski, G. Jurgielewicz, C. Go┼é─Öbiewski

Pocz─ůtek meczu raczej zwiastowa┼é nasze zwyci─Östwo. Go┼Ťcie nie weszli dobrze mecz i w pierwszych klikunastu minutach mieli┼Ťmy kilka ┼Ťwietnych okazji do wyj┼Ťcia na prowadzenie. Najlepsz─ů okazj─Ö mieli┼Ťmy, gdy Adam Jankowski min─ů┼é bramkarza przyjezdnych i spod linii ko┼äcowej próbowa┼é dogra─ç do Czarka Go┼é─Öbiewskiego, ale jego podanie by┼éo odrobin─Ö niedok┼éadne i to wystarczy┼éo do tego, ┼╝e gola nie by┼éo i obeszli┼Ťmy si─Ö tylko smakiem.

Jednak z ka┼╝d─ů kolejn─ů minut─ů meczu go┼Ťcie radzili sobie coraz lepiej. W ko┼äcówce pierwszej po┼éowy w zasadzie nas zdominowali i wydawa┼éo si─Ö, ┼╝e bramka dla nich to tylko kwestia czasu. Tak te┼╝ si─Ö sta┼éo. Tu┼╝ przed przerw─ů po strzale z 16. metra pi┼éka zatrzepota┼éa w siatce naszej bramki.

Druga po┼éowa to znowu mocny pocz─ůtek z naszej strony. W zasadzie st┼éam┼Ťli┼Ťmy przeciwnika, który mia┼é bardzo du┼╝o szcz─Ö┼Ťcia, ┼╝e pi┼éka nie znalaz┼éa si─Ö w jego bramce. Najbli┼╝szej zdobycia gola byli Bartosiak oraz Zasuwa. Strza┼é pierwszego wybroni┼é bramkarz, a uderzenie Zasuwy trafi┼éo w poprzeczk─Ö.

Po mocnym pocz─ůtku nast─ůpi┼éka typowa wymiana ciosów. Mecz by┼é otwarty, ale to go┼Ťcie strzelali gole. ┼ü─ůcznie uda┼éo im si─Ö trafi─ç dwukrotnie do naszej bramki, a my byli┼Ťmy w tym meczu nieskuteczni i przegrali┼Ťmy ostatecznie 0:3.

Sk┼éad: M. Niewiadomski - A. Jankowski, T. Banasiak, G. Jurgielewicz (A. Kami┼äski 85'), A. ┼Üwietlicki (A. Rokicki 55') - J. Sa┼éata (S. Ma┼éczy┼äski 60'), A. Zasuwa (M. Jedrzejewski 80'), K. Gr─ůdziel, S. Owczy┼äski (P. Bartosiak 55') - ┼ü. Widelski (M. Michalski 60'), C. Go┼é─Öbiewski