KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Pokonujemy KS II Teresin i gonimy wicelidera

Pokonujemy KS II Teresin i gonimy wicelidera

2019-06-02

Po┼Ťcig za wiceliderem trwa. Po dobrych zawodach pokonujemy na wyje┼║dzie KS II Teresin 6:1 i ca┼éy czas jeste┼Ťmy w walce o awans.

KS II Teresin - KS Blizne 1:6 (1:4)
Bramki: K. Krzak (C. Gołębiewski), Ł. Wrona (P. Stachowiak), M. Ignacak (P. Stachowiak), M. Ignacak (P. Stachowiak), C. Gołębiewski (z karnego), W. Rzewuski (C. Gołębiewski)
┼╗ó┼éta kartka: P. Putkowski

Jedna z pierwszych akcji meczu przynios┼éa gospodarzom bramk─Ö. Po sprytnym podaniu ich napastnik znalaz┼é si─Ö w sytuacji sam na sam z Kamilem Wierci┼äskim i pokona┼é naszego bramkarza. Trzeba przyzna─ç, ┼╝e przez pierwsze kilkana┼Ťcie minut gospodarze grali bardzo dobre zawody nie pozwalaj─ůc naszej dru┼╝ynie na zbyt wiele. Jednak z ka┼╝d─ů kolejn─ů minut─ů meczu stawali┼Ťmy si─Ö coraz gro┼║niejsi, co potwierdzi┼éo kilka niez┼éych sytuacji. Wreszcie z rzutu wolnego pi┼ék─Ö dorzuci┼é Cezary Go┼é─Öbiewski, a Kacper Krzak strza┼éem g┼éow─ů umie┼Ťci┼é pi┼ék─Ö pod poprzeczk─ů bramki Teresina.

Strzelona bramka doda┼éa nam animuszu. Kilka minut pó┼║niej P. Stachowiak dorzuci┼é pi┼ék─Ö w pole karne do ┼Ťwietnie nabiegajacego ┼üukasza Wrony, a ten wpakowa┼é pi┼ék─Ö do bramki. Nied┼éugo pó┼║niej by┼éo ju┼╝ 3:1, gdy znowu dorzuca┼é Stachowiak, a nog─Ö do┼éo┼╝y┼é Ignacak. Gospodarzy przed przerw─ů dobi┼é jeszcze Ignacak, który w sytuacji sam na sam pokona┼é bramkarza dru┼╝yny z Teresina. Do przerwy by┼éo 4:1 dla nas.

Druga po┼éowa wygl─ůda┼éa podobnie jak ko┼äcówka pierwszej z jednym wyj─ůtekiem - nie pada┼éy bramki. ┼Üwietnie okazje zmarnowali Go┼é─Öbiewski, Ignacak i Zbiera┼äski. Na 15 minut przed ko┼äcem gospodarze byli blisko zdobycia bramki, ale ┼Ťwietnie interweniowa┼é Wierci┼äski lub defensorzy, którzy w ostatniej chwili blokowali uderzenia. Wreszcie na 10 minut przed ko┼äcem meczu s─Ödzia podtykowa┼é rzut karny dla KS Blizne. Do pi┼éki podszed┼é Go┼é─Öbiewski i pewnym strza┼éem podwy┼╝szy┼é prowadzenie. W jednej z ostatnich akcji meczu wynik na 6:1 ustali┼é Wojtek Rzewuski, który w zasadzie niepilnowany wbieg┼é w pole karne i pokona┼é bramkarza.

Skład: K. Wierciński - A. Jankowski (75' K. Szast), G. Jurgielewicz, P. Putkowski (70' A. Kamiński), A. Rokicki (80' J. Sałata) - Ł. Wrona (70' P. Zbierański), A. Zasuwa, K. Krzak (65' W. Rzewuski), M. Ignacak (70' T. Kasprzak) - C. Gołębiewski, P. Stachowiak