KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Orion rozgromiony

Orion rozgromiony

2019-04-28

Po słabej pierwszej połowie (0:0) kibice zastanawiali się, czy KS Blizne zdoła w tym meczu zdobyć trzy punkty. Jednak druga połowa była zdecydowanie lepsza, dzięki czemu mecz skończył się pogromem i wynikiem 7:0.

KS Blizne - Orion Cegłów 7:0 (0:0)
Bramki: M. Ignacak (K. Rzewuski), M. Ignacak (T. Kasprzak), M. Ignacak (A. Zasuwa), M. Ignacak (bez asysty), C. Gołębiewski (W. Rzewuski), P. Putkowski (z karnego), J. Olszewski (P. Stachowiak)
Żółte kartki: P. Stachowiak, C. Gołębiewski

Pierwsza połowa była przeciętna lub wręcz nudna. Goście mieli jeszcze siły powalczyć w środku pola, lecz z każdą chwilą słabli, co przełożyło się na kilka groźnych sytuacji, których jednak nie wykorzystaliśmy. Strzały Krzaka, Kasprzaka i Zasuwy były niecelne, natomiast uderzenia Ignacaka i Rzewuskiego wybronił bramkarz.

Po zmianie stron worek z bramkami się rozwiązał. Najpierw z prawej strony boiska piłkę do Michała Ignacaka dograł Krzysiek Rzewuski, a Ignacak spokojnie wykończył akcję. Następnie z lewej strony znowu przedarł się Ignacak, który minął bramkarza i z ostrego konta umieścił piłkę w bramce. Na 3:0 podwyższył znowu Ignacak, który odebrał piłkę obrońcom i pewnym strzałem pokonał. Czwarta bramka również była autarstwa Ignacaka, który minął w polu karnym dwóch obrońców i ponownie skierował piłkę do bramki.

Na tym popis strzelecki Ignacaka sie skończył, a zaczęli strzelać inni. Najpierw przed polem karnym dwóch rywali minął Cezary Gołębiewski i pięknym strzałem pokonał bramkarza gości. Następnie z rzutu karnego (po faulu na Ignacaku) gola zdobył Patryk Putkowski, a na 7:0 podwyższył Olszewski, który w sytuacji sam na sam nie miał problemu z pokonaniem bramkarza z Cegłowa.

Skład: M. Niewiadomski (70' N. Szmit) - A. Jankowski (55' A. Kamiński), K. Jankowski, P. Putkowski, A. Rokicki (70' R. Protasiuk) - K. Krzak (45' W. Rzewuski), P. Stachowiak - T. Kasprzak (60' C. Gołębiewski), A. Zasuwa (70' J. Sałata), K. Rzewuski (65' J. Olszewski) - M. Ignacak