KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Falstart

Falstart

2019-03-25

Przegrywamy pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Rezerwy Milanu Milanówek okaza┼éy si─Ö lepsze i pokona┼éy wicelidera a┼╝ 3:0.

KS Blizne - Milan II Milanów 0:3 (0:1)
┼╗ó┼éte kartki: M. Ignacak, C. Go┼é─Öbiewski, G. Jurgielewicz

Mecz zacz─ů┼é si─Ö od kilku rajdów lewym skrzyd┼éem Micha┼éa Ignacaka. Niewiele brakowa┼éo, aby nasz napastnik wy┼éo┼╝y┼é pi┼ék─Ö kolegom, ale zawsze w por─Ö interweniowa┼éa obrona Milanu. Go┼Ťcie grali spokojnie i czekali na swoje szanse, co si─Ö wreszcie sta┼éo po jednym z rzutów ro┼╝nych, gdy niepilnowany zawodnik z bliskiej odleg┼éo┼Ťci pokona┼é Marcina Niewiadomskiego. Szans─Ö na wyrównanie mia┼é Krzysiek Rzewuski, ale dwukrotnie jego strza┼éy broni┼é bramkarz. Go┼Ťcie przed przerw─ů mieli jeszcze jedn─ů dobr─ů okazj─Ö. Najpierw po strzale z dystansu pi┼éka trafi┼éa w poprzeczk─Ö, a dobitk─Ö zatrzyma┼é Niewiadomski.

Druga po┼éowa nie okaza┼éa si─Ö dla nas lepsza. Po jednej z d┼éugich pi┼éek Grzesiek Jurgielewicz nie trafi┼é w pi┼ék─Ö. Przej─ů┼é j─ů napastnik, który w sytuacji sam na sam pokona┼é Niewiadomskiego. Nied┼éugo po tym zrobi┼éo si─Ö 0:3, a go┼Ťcie zdobyli bramk─Ö po kolejnym rzucie ro┼╝nym.

W ostatnich minutach walczyli┼Ťmy o chocia┼╝by jednego gola, ale obrona oraz bramkarz Milanu pozostali zako┼äczyli mecz bez straty gola.

Sk┼éad: M. Niewiadomski - A. Rokicki, G. Jurgielewicz, K. Jankowski, J. Miku┼Ťkiewicz - M. S─Öp (55' C. Go┼é─Öbiewski) - P. Stachowiak - K. Rzewuski, A. Zasuwa (75' K. Krzak), M. Ignacak (70' J. Olszewski) - P. Zbiera┼ä┼Ťki (45' P. Niemirski)