KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Bolesna pora┼╝ka na koniec rundy

Bolesna pora┼╝ka na koniec rundy

2018-11-11

Na zako┼äczenie rundy jesiennej przegrywamy z O┼╝arowiank─ů II 1:4. Brawa dla go┼Ťci, którzy wykorzystali w tym meczu nasze s┼éabe strony i odnie┼Ťli pewne zwyci─Östwo.

KS Blizne - KS O┼╝arowianka II 1:4 (1:2)
Bramka: M. Cendrowski (K. Rzewuski)
┼╗ó┼éte kartki: ┼ü. Wrona, P. Putkowski, G. Jurgielewicz, P. Bartosiak, M. Ignacak, K. Rzewuski

Kilka minut po rozpocz─Öciu meczu go┼Ťcie wywalczyli rzut wolny na naszej po┼éowie w odleg┼éo┼Ťci 35 metrów od naszej bramki. Centrostrza┼é lecia┼é w sam ┼Ťrodek bramki strze┼╝onej przez Marcina Niewiadomskiego, ale pi┼éka wymskn─Ö┼éa mu si─Ö z r─ůk i wpad┼éa do bramki. Go┼Ťcie dostali prezent i wyszli na prowadzenie. Kilkana┼Ťcie minut pó┼║niej mog┼éo by─ç ju┼╝ 0:2. S─Ödzia podyktowa┼é rzut karny dla O┼╝arowianki, ale ich zawodnik strzeli┼é obok bramki. Nie czekali┼Ťmy jednak nawet pi─Öciu kolejnych minut, gdy po d┼éugim podaniu napastnik z O┼╝arowa sprytnym strza┼éem z siódmego metra zaskoczy┼é Niewiadomskiego. Przed przerw─ů uda┼éo nam si─Ö odpowiedzie─ç. Po koronkowanej akcji Rzewuski dogra┼é do Cendrowskiego, a ten strzeli┼é do pustej bramki.

Druga po┼éowa zacz─Ö┼éa si─Ö od naszych ataków, ale nie przynosi┼éy one korzy┼Ťcie w postaci gola. Oko┼éo 75' minuty go┼Ťcie po strzale z wolnego i kolejnej niepewnej interwencji Niewiadomskiego strzelili trzeciego gola. Na kilka minut przed ko┼äcem spotkania kolejny rzut wolny przyniós┼é go┼Ťciom kolejn─ů bramk─Ö, która by┼éa bli┼║niacza do tej pierwszej. Strza┼é w ┼Ťrodek bramki, niepewna interwencja bramkarza i pi┼éka w bramce.

Sk┼éad: M. Niewiadomski - ┼ü. Wrona (65' A. Rokicki), P. Putkowski (75' P. Nawrocki), G. Jurgielewicz, P. Bartosiak (80' J. Olszewski) - K. Gr─ůdziel (60' P. Zbiera┼äski), P. Stachowiak - K. Rzewuski (60' T. Kasprzak), A. Zasuwa (65' K. Krzak), M. Ignacak - M. Cendrowski