KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Sarmata lepszy o jedn─ů bramk─Ö

Sarmata lepszy o jedn─ů bramk─Ö

2018-10-22

Mecz na szycie ligi zako┼äczy┼é si─Ö wygran─ů naszego bezpo┼Ťredniego rywala - Sarmaty Warszawa. Nasi przeciwnicy wygrali spotkanie na szczycie 1:0 i zaj─Öli pozycj─Ö lidera.

Sarmata Warszawa - KS Blizne 1:0 (0:0)
┼╗ó┼éte kartki: P. Bartosiak, K. Gr─ůdziel, M. Rzeczyca

Przez pierwsze 30 minut to KS Blizne by┼é dru┼╝yn─ů przewa┼╝aj─ůc─ů, ale prze┼éo┼╝y┼éo si─Ö to tylko na kilka sytuacji bramkowych, które nie by┼éy specjalnie gro┼║nie dla dru┼╝yny przeciwnej. Pi┼ékarze gospodarzy pod koniec pierwszej po┼éowy zacz─Öli coraz ┼Ťmielej atakowa─ç i byli blisko strzelenia bramki po strzale z dziesi─ůtego metra ┼Ťrodkowego napastnika, ale pi┼éka przelecia┼éa obok naszej bramki, natomiast po jednym z rzutów wolnych pi┼éka trafi┼éa w s┼éupek naszej bramki.

Po przerwie gospodarze przej─Öli inicjatyw─Ö i w okolicy 70' minuty obj─Öli prowadzenie po szar┼╝y prawego obro┼äcy, który wdar┼é si─Ö w nasze pole, odda┼é strza┼é na bramk─Ö, który obroni┼é Marcin Niewiadomski, ale inny zawodnik dopad┼é do pi┼éki i wyprowadzi┼é Sarmat─Ö na prowadzenie. Gospodarze mogli strzeli─ç te┼╝ kolejn─ů bramk─Ö, ale uderzenie g┼éow─ů jednego z zawodników minimalnie min─Ö┼éo nasz─ů bramk─Ö.

Sk┼éad: M. Niewiadomski  - P. Bartosiak, G. Jurgielewicz, P. Putkowski (70' M. Rzeczyca), A. Rokicki (70' A. Jankowski) - K. Gr─ůdziel (70' W. Rzewuski), P. Stachowiak (75' J. Sa┼éata) - M. Ignacak, A. Zasuwa, K. Rzewuski (65' T. Kasprzak) - M. Cendrowski (85' J. Olszewski)