KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Wymęczone zwycięstwo

Wymęczone zwycięstwo

2018-10-28

Po ciężkim meczu pokonujemy KS II teresin 3:2. Duży wkład w zwycięstwo miał Tomek Kasprzak, zdobywca dwóch pierwszych bramek dla KS Blizne. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Krzysiek Rzewuski, który wcielił się w rolę jokera. 

KS Blizne - KS II Teresin 3:2 (1:0)
Bramki: T. Kasprzak, T. Kasprzak (M. Cendrowski), K. Rzewuski
Żółte kartki: Ł. Wrona, G. Jurgielewicz, G Jurgielewicz, P. Putkowski, K. Grądziel
Czerwona kartka: G. Jurgielewicz (za dwie żółte)

Już w trzeciej minucie wyszliśmy na prowadzenie. Rywale podali piłkę wprost pod nogi Tomka Kasprzaka, a ten precyzyjnym strzałem z 16 metra pokonał bramkarza gości. Bramka jednak nie dodała nam aniumuszu. Wyglądaliśmy niewyraźni i często to rywal dłużej utrzymywał się przy piłce, a my graliśmy tak... nijak.

Po zmianie stron piłkę meczową miał Artur Zasuwa, który znalazł się w sytuacji na sam na sam z bramkarzem, ale trafił w golkipera z Teresina. Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła i po stałym fragmencie gry piłka odbiła sie od zawodnika gości, a następnie wpadła do naszej bramki. Ale my mieliśmy w swoich szeregach Tomka Kasprzaka, który miał swój dzień. Po wrzutce z prawej strony do piłki w polu karnym dobiegł Tomek Kasprzak i po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Jednak po raz kolejny nie udało nam się utrzymać prowadzenia i poraz kolejny daliśmy gościom wyrównać. Zawodnicy z Teresina w dość prosty sposób rozklepali naszą defensywę i pokonali Norberta Szmita.

Końcówka pewnie byłaby nerwowa, gdyby nie błyskawiczna odpowiedź Krzyśka Rzewuskiego. Po serii kilku podąń przed polem karnym gości piłka odbiła się od obrońcy i trafiła pod nogi Rzewuskiego, który strzałem po ziemi z dziewiątego metra pokonał bramkarza gości. Piłka po jego strzale jeszcze odbiła się od słupka i wtoczyła do bramki.

Okazję, aby rozstrzygnąć mecz miał Kacper Krzak, ale piłka po jego strzale odbiła się od słupka i trafiła prosto w ręce bramkarza. Kilka minut później za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Grzesiek Jurgielewicz, a końcówka była bardzo nerwowa. Jednak obie drużyny kończyły mecz w dziesięciu, gdyż wcześniej z powodu urazu boisko opuścił także zawodnik drużyny gości.

Skład: N. Szmit - Ł. Wrona, M. Rzeczyca (65' P. Putkowski), G. Jurgielewicz, P. Bartosiak (60' B. Mitek) - P. Stachowiak, A. Kamiński (60' K. Grądziel) - T. Kasprzak (80' J. Olszewski), A. Zasuwa (70' K. Krzak), J. Sałata (70' K. Rzewuski) - M. Cendrowski

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

DANE KONTAKTOWE

+48 884 348 588
ksblizne@gmail.com

NUMER KONTA

03 2030 0045 1110 0000 0243 1550
Klub Sportowy Blizne
Ul. Żeromskiego 16, Blizne Jasińskiego
05-082 Stare Babice

KS BLIZNE W SIECI

facebook.com/KSBlizne
twitter.com/KSBlizne
© Klub Sportowy Blizne 2016