KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Rekordowe zwyci─Östwo KS Blizne

Rekordowe zwyci─Östwo KS Blizne

2018-09-16

Na w┼éasnym boisku pokonujemy Relax Radziwi┼é┼éów 6:1 bij─ůc przy tym klubowy rekord najwy┼╝szyj wygranej. Zwyci─Östwo jednak nie przysz┼éo ┼éatwo. go┼Ťcie do przerwy prowadzili, jednak w drugiej po┼éowie zagrali┼Ťmy o niebo lepiej strzelaj─ůc przeciwnikom a┼╝ sze┼Ť─ç bramek.

KS Blizne - Relax Radziwi┼éów 6:1 (0:1)
Bramki: K. Rzewuski (bez asysty), A. Zasuwa (K. Rzewuski), M. Ignacak (K. Rzewuski), K. Krzak (M. Cendrowski), J. Olszewski (M. Ignacak), M. Ignacak (K. Gr─ůdziel)
┼╗ó┼éta kartka: J. Olszewski

Pierwsza po┼éowa by┼éa raczej bezbarwna. Tradycjnie ju┼╝ na pocz─ůtku spotkania dobrej okazji do obj─Öcia prowadzenia nie wykorzysta┼é Micha┼é Ignacak, który z bliskiej odleg┼éo┼Ťci przeniós┼é pi┼ék─Ö nad poprzeczk─ů. Po kilkunastu minutach gry go┼Ťcie wyszli na prowadzenie. Po zagraniu z rzutu wolnego i wybiciach przez nasz─ů obron─Ö pi┼éka dwukrotnie wraca┼éa w nasze pole karne a┼╝ wreszcie trafi┼éa pod nogi zawodnika Relaxu, który pewnym strza┼éem w dalszy róg pokona┼é Niewiadomskiego. Do przerwy niewiele si─Ö zmieni┼éo. Wprawdzie próbowali┼Ťmy doprowadzi─ç do wyrównania, ale wszystkie nasze próby spe┼éz┼éy na niczym.

Wi─Öksze emocje zacz─Ö┼éy si─Ö po przerwie. Po 10 minutach gry do wyrównania doprowadzi┼é Krzysiek Rzewuski. Obro┼äcy Relaxy wybili pi┼ék─Ö prosto pod jego nogi, a starzy z braci Rzewuskich strza┼éem z pierwszej pi┼éki z mniej wi─Öcej 25 metra zaskoczy┼é bramkarza Relaxu. Ca┼éy wysi┼éek móg┼é pój┼Ť─ç na marne, gdy w niegro┼║nej sytuacji pi┼éka wymskn─Ö┼éa si─Ö z r─ůk Marcinowi Niewiadomskiemu, ale uratowa┼é go s┼éupek niczym niegdy┼Ť Gianluc─Ö Pagliuc─Ö w finale M┼Ü.

Po tym incydencie rozpocz─Öli┼Ťmy ostrza┼é bramki dru┼╝yny z Radziwi┼é┼éowa. Po dograniu z lewej strony pi┼ék─Ö z kilku metrów do bramki go┼Ťci wpakowa┼é Artur Zasowa. Po kilku minutach w bli┼║niaczej sytuacji akcj─Ö golem wyko┼äczy┼é Micha┼é Ignacak, który pokona┼é bramkarza przyj─Öciem pi┼éki. Na 4:1 podwy┼╝szy┼é Kacper Krzak, gdy pi┼ék─Ö zagran─ů z rzutu wolnego str─ůci┼é Maciej Cendrowski, a Krzak w zasadzie z linii ko┼äcowej zdo┼éa┼é skierowa─ç pi┼ék─Ö do bramki. Bramka na 5:1 by┼éa natomiast autorstwa Jaros┼éawa Olszewskiego, który przyj─ů┼é pi┼ék─Ö na 16. metrze i pomimo asysty dwóch stoperów, zdo┼éa┼é si─Ö przedrze─ç w pole karne i ┼éadnym strza┼éem pokona─ç bramkarza.

Na kilka minut przed ko┼äcem dosz┼éo do nieprzyjmenej sytuacji. Po faulu Olszewskiego kontuzji kolana dozna┼é kapitan Relaxu. Mecz zosta┼é przerwany, a zawodnik z podejrzeniem powa┼╝nego urazu opu┼Ťci┼é boisko.

Tu┼╝ po wznowieniu gry ┼Ťwietnie do akcji pod┼é─ůczy┼é si─Ö przesuni─Öty na stopera Krzysiek Gr─ůdziel, który nast─Öpnie wypu┼Ťc┼é w pole karne Micha┼éa Ignacaka, a ten po raz drugi w tym meczu pokona┼é bramkarza go┼Ťci i ustali┼é wynik spotkania na 6:1 dla KS Blizne.

Sk┼éad: M. Niewiadomski - A. Jankowski (45' A. Rokicki), P. Putkowski (80' B. Kami┼äski), W. Rzewuski, P. Bartosiak - A. Kami┼äski (K. Gr─ůdziel), P. Stachowiak (80' J. Sa┼éata) - M. Ignacak, A. Zasuwa (65' K. Krzak), K. Rzewuski (B. Kami┼äski 85') - D. Wicher (65' M. Cendrowski)