KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Pierwszy sparing nowego trenera wygrany!

Pierwszy sparing nowego trenera wygrany!

2018-02-03
Sparingowy debiut trenera Go┼é─Öbiewskiego okaz─ů┼é si─Ö udany. Jego podopieczni w pewnym stylu pokonali Guzovi─Ö a┼╝ 3:0.

KS Blizne - Guzovia 3:0 (1:0)
Bramki: Z. Testowany, B. Kamiński, B. Kamiński

Z pocz─ůtku to go┼Ťcie byli gro┼║niejsi i ju┼╝ po kilku minutach mogli wyj┼Ť─ç na prowadzenie, ale na naszcze szcz─Ö┼Ťcie pi┼éki nie znalaz┼éa si─Ö w naszej bramce. Jednak do┼Ť─ç szybko zacz─Öli┼Ťmy osi─ůga─ç przewag─Ö, co prze┼éo┼╝y┼éo si─Ö na bramk─Ö Z. Testowonego, który pewnym strza┼éem z pola karnego pokona┼é bramkarza Guzovii. Do przerwy mieli┼Ťmy jeszcze wiele dogodnych sytuacji, ale pi┼éka nie chcia┼éa ju┼╝ wpa┼Ť─ç do bramki go┼Ťci, pomimo wielu gro┼║nych prób.

Po zmianie strony inny Zawodnik Testowany znalaz┼é si─Ö na kilka metrów przed bramk─ů Guzovii. Jego strza┼é chybi┼é celu, ale dobitka Bartka Kami┼äskiego okaza┼éa si─Ö ju┼╝ skuteczna. Nast─Öpnie wiele zmian wprowadzi┼éo sporo chaosu w naszej grze i kolejna bramka pad┼éa tu┼╝ przed ko┼äcowym gwizdkiem. Po zespo┼éowej akcji Kacper Krzak dogra┼é pi┼ék─Ö Bartkowi Kami┼äskiemu, a ten strza┼éem z dwunastego metra pokona┼é bramkarza i ustali┼é wynik spotkania na 3:0 dla KS Blizne.

Sk┼éad: Z. Testowany - B. Mitek, A. Kami┼äski, P. Putkowski, ┼ü. Wrona - Z. Testowany, A. Bartosiak - K. Rzewuski, M. Cendrowski, Z. Testowany - T. Kasprzak. Grali jeszcze: K. Ja┼Ťkiewicz, Z. Testowany, K. Zdaniewicz, E. Gadomski, M. Roguski, A. Adamczyk, P. Bartosiak, K. Krzak, B. Kami┼äski, M. Janiszewski, D. Dominiak, Z. Testowany, M. Rajkiewicz