KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Bolesna pora┼╝ka na koniec rundy

Bolesna pora┼╝ka na koniec rundy

2017-11-12

Koniec rundy okaza┼é si─Ö bardzo bolesny dla naszej dru┼╝yny. Zawodnicy Amigos nie dali nam wi─Ökszych szans i pokonali nasz─ů dru┼╝yn─Ö a┼╝ 4:0 zgarniaj─ůc przy tym komplet punktów.

KS Blizne - Amigos W-wa 0:4 (0:3)

Pierwsza po┼éowa by┼éa s┼éaba w naszym wykonaniu. By─ç mo┼╝ne wa┼╝ne by┼é incydent z 10' minuty, gdy po zderzeniu z rywalem kontuzji (wstrz─ů┼Ťnienie mózgu) dozna┼é Alek Kami┼äski, którego z boiska zabra┼éo pogotowie. Mimo to mieli┼Ťmy trzy doskona┼ée okazje do obcj─Öcia prowadzenia, jednak ka┼╝dy z trójki napastników (Czerwi┼äski, Cendrowski i Kasprzak) zmarnowali dogodne sytuacje. Nasze b┼é─Ödy za to wykorzysta┼é rywal, który w odst─Öpie bodaj┼╝e siedmiu minut strzeli┼é nam a┼╝ trzy bramki.

Po zmianie stron mogli┼Ťmy szybko strzeli─ç bramk─Ö, ale kolejn─ů sytuacj─Ö zmarnowa┼é Czerwi┼äski. Kilka razy gro┼║nie uderza┼é te┼╝ Cendrowski, ale bramkarz go┼Ťci broni┼é jego strza┼éy. W ko┼äcówce kolejn─ů bramk─Ö do┼éo┼╝yli go┼Ťcie, którzy dzi─Öki temu wygrali to spotkanie 4:0.

Sk┼éad: M. Chudzik - B. Mitek (65' K. Zdaniewicz), A. Kami┼äski (15' A. Adamczyk), M. Jaromski, ┼ü. Ko┼Ťcielski - B. Kami┼äski (45' K. Rzewuski), ┼ü. Po┼╝yczek - K. Ja┼Ťkiewicz (60' P. Bartosiak) - T. Czerwi┼äski, M. Cendrowski, T. Kasprzak