KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Wypowiedzi po turnieju

Wypowiedzi po turnieju

2012-02-25

Poniżej znajdują się wypowiedzi zawodników po wygranym przez nas turnieju "Nocne granie 2012".

Krzak: Ogromnie się cieszę, że wygraliśmy ten turniej. Od jakiegoś czasu zajmowaliśmy trzecie miejsce i brakowało nam takiego sukcesu. Jechałem na ten turniej z zamiarem zwycięstwa i się udało. Mieliśmy bardzo fajny skład, z którym można fajną piłkę pograć oraz dobrze się bronić. Na początku mnie zaskoczyła nagroda dla Kostka, ale w sumie uważam, że zasłużył. To jego pressing przez godzinę gry (sześć meczów po dziesięć minut) dał nam ten puchar.
Uważam, że Robert był najlepszym bramkarzem turnieju. Puścił zaledwie dwie bramki o obronił dwa rzuty karne. Bramkarz, który wygrał w tej samej serii rzutów karnych puścił oba karne. To powinno przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Roberta.
Dodam, że osobiście z każdym tygodniem czuję się coraz lepiej. Fizycznie jest nieźle i chyba nabrałem pewnej ogłady i doświadczenia boiskowego. Mam nadzieję, że to zaprezentuje w lidze.
I bardzo się cieszę, że nasza "młodzież" wzięła udział w tym turnieju. A najbardziej mnie cieszy, że zostali do końca turnieju (do 5:00) i obserwowali wszystko mecz po meczu. Oby to zaprocentowało w przyszłości.
Dziękuję wszystkim za grę, poświęcenie i ekstra zabawę! Oby tak dalej!

Kostek: Myślę, że dzięki temu, że zagraliśmy zabójczym pressingiem wygraliśmy ten turniej. Ciągłe wygrane we wszelakich turniejach i ligach amatorskich tylko dowodzi, że powinniśmy założyć na Bliznym własny klub. Jeśli chodzi o moją nagrodę, to w ogóle nie spodziewałem się wygranej, bo Kosiorowi należała się bardziej. Ja przed występem modliłem się, o to aby się nie ośmieszyć, a wyszło odwrotnie. Może jest to jakaś oznaka powrotu do mojej dobrej dyspozycji (w końcu, po tylu latach), zaznaczając, że po drodze miałem terapie hormonalną związaną z tarczycą. Jestem pozytywnych myśli.

Kosior: Turniej nocny zakończył się po prostu świetnie: pierwsze miejsce, Kostek najlepszy zawodnik. Zasłużył na nagrodę. Grał świetnie. Cała drużyna grała w tym turnieju bardzo dobrze, ostro do końca. Wszystkie mecze wygrane, dwie bramki stracone. Tylko co więcej komentować. Szkoda, że Robert nie został wybrany najlepszym bramkarzem. Należało mu się. Dzięki niemu graliśmy w finale. Nie rozumiem tej decyzji. Fj**y. Dzięki niemu graliśmy w finale.

Kuba: Je..ć Sędziego i trochę kiepską organizację, ale ogólnie nie było źle.

Rudy: Pomimo późnej pory rozgrywania turniej bardzo udany. Był to rewanż za porażkę rok temu kiedy odpadliśmy tylko gorszym bilansem. Teraz wzięliśmy udany rewanż, tym razem zagraliśmy dobrze w obronie (w całym turnieju straciliśmy tylko dwie bramki). Dobra skutecznością dysponowali też napastnicy, szczególnie Kosior, który by został królem strzelców jakby była tak klasyfikacja. Szkoda tylko, że organizatorzy nie zainwestowali chociaż małych środków w nagrody rzeczowe.

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

DANE KONTAKTOWE

+48 884 348 588
ksblizne@gmail.com

NUMER KONTA

03 2030 0045 1110 0000 0243 1550
Klub Sportowy Blizne
Ul. Żeromskiego 16, Blizne Jasińskiego
05-082 Stare Babice

KS BLIZNE W SIECI

facebook.com/KSBlizne
twitter.com/KSBlizne
© Klub Sportowy Blizne 2016