KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Kierownicy ograni po raz trzeci z rzędu!

Kierownicy ograni po raz trzeci z rzędu!

2012-04-21

KS Kierownicy to drużyna, która widocznie nam leży. Po wygranych 3-0 i 6-1 w zeszłym roku, dzisiaj udało nam się ich pokonać 2-0, pomimo nieobecności Kacpra Krzaka.

KS Blizne - KS Kierownicy 2:0 (0:0)

Bramki: Kostek (Siwy), Siwy (Sikor).

Pierwsza połowa była dość wyrównana. Kierownicy dość niespodziewanie postanowili się w tym meczu głównie bronić i zamurowali swoją bramkę, a jedyne sytuacje stwarzali sobie po stałych fragmentach gry. My za to mieliśmy kłopoty z przebiciem się przez ich defensywę i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie doszło do przełomowego wydarzenia. Kulfon zderzył się z Markiem i rozciął sobie łuk brwiowy. Krwawiącym Kulfonem zajął się jeden z kierowników, Burza, a my w tym czasie wyszliśmy na prowadzenie po golu Kostka (niektórzy mówią, że piłkę dotknął jeszcze Kosior, ale w protokole jest Kostek). Po tej bramce Kierownicy się odsłonili, co zaowocowało drugą bramką dla nas, którą zdobył Siwy, a my ostatecznie zwyciężyliśmy 2-0.

Skład: Fladam - Maro, Kulfon - Zandi, Siwy, Sikor - Kosior. Grali jeszcze: Boczek, Rudy, Sotom i Kostek.