KLUB SPORTOWY BLIZNE

KS Blizne: Konferencja prasowa

Konferencja prasowa

2012-04-15

Poniżej znajduja się wypowiedzi niektórych piłkarzy KS Blizne po meczu z Redd's.

Kostek: Oczekiwałem więcej od Reddsów. Okazali się drużyną na pierwsze 15 minut. Muszę wyróżnić grę Sikora, oraz Kosiora, oni byli głównymi sprawcami naszej wygranej, nie pomijając Sotoma i jego bradzo ważnego gola na 2-1. Muszę także powiedzieć, że Krzak powinien zdobyć więcej inteligencji boiskowej, bo już ponad 20 rok robi notorycznie te same błędy - nie myśli, lub byc może myśli, ale za wolno! Mecze wygrywa sie głową, a później nogami. Zrobie skrót meczu bo mam coś nagrane.

Fladam: Nie życzę sobie by ktokolwiek mówił mi następnym razem jak mam wybijać piłkę. Jak mam dostawać po łbie i mamy tracić bramki, to nie dla tego że połowa drużyny chce bym grał krótko, a druga bym długo. Od teraz będę sam podejmował decyzję i i tak nie będe słuchał, bo potem ktoś ma do mnie pretensje o to, co kto inny mi wcześniej powiedział. A i jeszcze nie chciałbym, by ktoś mi następnym razem za włosy pociągał albo coś. Rączki przy sobie panowie przeciwnikowie.

Krzak: Czuję się fatalnie. Przepraszam za nieskuteczność. Poczułem wielką ulgę po bramce Sotoma na 2-1.

Rudy: Dzięki docenieniu przeciwnika przed meczem podeszliśmy do niego bardzo ostrożnie i odrazu zagraliśmy twardo w obronie. Szczegolnie dobrze spisał się Łukasz, który wyłączył z gry ich najlepszego zawodnika. Stwarzaliśmy dużo okazji i zasłużenie wygraliśmy. Nie potrzebnie straciliśmy tylko głupią bramkę, bo to wrpowadziło troche nerwowości. Karne też musimy wykorzystywać za każdym razem, bo czasami mogą to być jedyne okazje. Uważam że mecz był bardzo udany, ładna bramka Sotoma. Szkoda tylko, że mi się nie udało wykorzystac swojej sytuacji na strzelenie.