Porażka na koniec sezonu

Ostatni mecz sezonu przegrywamy w Piastowie z Piastem 1:4 i takim akcentem żegnamy się z klasą A.

KS Blizne – Piast Piastów 1:4 (1:1)

Bramka: P. Tsyrkunenko

Pierwsza połowa została zdominowana przez drużynę Piasta. Zawodnicy z Piastowa grali szybciej, mocniej, bardziej zdecydowanie. Przełożyło się to na kilka sytuacji bramkowych, ale gola dla Piasta padł po wątpliwym rzucie karnym (zawodnik w przerwie sam przyznał, że potknął się o kępę). Na szczęście udało nam się wyrównać po rajdzie Pavla Tsyrkunenko i słabej reakcji bramkarza, który nie zdołał po zamieszaniu w polu bramkowym utrzymać piłki na linii.

Po zmianie stron ruszyliśmy do ataków i mieliśmy kilka dobrych okazji. Najlepszą zmarnował Antek Stańczyk, gdy jego strzał głową uderzył w poprzeczkę. Wreszcie zawodnicy Piasta wyszli z kontrą po której zdobyli gola na 2:1, a po chwili kolejnego. Mecz w zasadzie się zakończył, zabrakło nam sił, aby w końcówce powalczyć o nadrobienie strat, a nasi przeciwnicy dołożyli jeszcze jedno trafienie i wygrali 4:1.

Skład: M. Domagała – M. Szczych, D. Wicher (75′ K. Krzak), R. Dominiak, A. Rokicki – P. Tsyrkunenko, O. Dobosh (50′ M. Tsyrkunenko), J. Staszewski – R. Goławski (65′ M. Pasiorowski), A. Stańczyk, J. Kacperski (55′ A. Pasiorowski)