Sparta goni Blizne

Wyjazdowy mecz ze Spartą Jazgarzew zakończył się w najgorszy możliwy sposób. Gospodarze wygrali 1-0 i dzielą nas w tabeli już tylko trzy punkty.

Sparta Jazgarzew – KS Blizne 1:0 (0:0)

Pierwsza połowa była raczej wyrównana z lekką przewagą gospodarzy, natomiast w wielkim skrócie nie działało się w niej nic wartego wspomnienia.

Po zmianie stron gospodarze zaatakowali mocniej i aż dwa z ich ataków zakończyły się uderzeniami w poprzeczkę. W końcu na 20 minut przed końcem spotkania przeprowadzili akcję, po której zdobyli jedynego w tym meczu gola. Chwilę wcześniej mieliśmy kapitalną sytuację, aby wyjść na prowadzenie, ale rajd Bogumiła Łepeckiego zakończył się niecelnym uderzeniem.

W końcówce staraliśmy się odrobić stratę, ale wszystkie nasze ataki zakończyły się niepowodzeniem.

Żółta kartka: A. Szczyglak

Skład: Ł. Górczyński – D. Juszyński, A. Szczyglak, Y. Luniev, A. Rokicki – M. Gajewski (60′ M. Ciupek), K. Krzak, A. Jankowski (45′ V. Oksak), Y. Udot (45′ O. Dobosh) – M. Nicewicz (70′ J. Wielocha), P. Zbierański (45′ B. Łepecki)