Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Porażka z Polonią w-wa

Mimo fajne gry w pierwszej połowie i równie dobrych fragmentów w drugiej, przegrywamy wysoko z Polonią Warszawa.

KS Blizne – MKS Polonia W-wa 1:5 (0:0)

Bramka: K. Krzak (asysta A. Szczyglak)

Żółte kartki: R. Dominiak, J. Wielocha

Do przerwy mecz z Polonią poza kilkoma groźnymi sytuacjami na początku meczu był w zasadzie wyrównany i obie strony miały porównywalną liczbę okazji i stałych fragmentów gry. Zarówno goście zagrozili naszej bramce, jak i my mieliśmy kilka całkiem niezłych okazji i sytuacji.

Jednak tuż po przerwie Polonia zdobyła dwie piękne bramki: z rzutu wolnego i po kapitalnym strzale z naszego pola karnego. Gdy wydawało się, że mecz jest rozstrzygnięty złapaliśmy kontakt po precyzyjnym uderzenia Kacpra Krzaka sprzed pola karnego.

Niestety po naszych fatalnych błędach zawodnicy Polonii wywalczyli rzut karny strzelając trzecią bramkę, a w końcówce meczu dorzucili dwa kolejne trafienia, dzięki czemu wygrali cale spotkanie 5:1.

Skład: S. Kozhukhar – O. Dobosh (75′ J. Wielocha), A. Szczyglak, R. Dominiak, A. Rokicki (65′ M. Pękosławski) – M. Ciupek (80′ J. Sałata), V. Oksak (45′ K. Szast), K. Krzak, M. Gajewski – V. Burda, P. Zbierański (65′ T. Banasiak, 80′ A. Świetlicki)