Lider nie do zatrzymania

Niedzielne popołudnie zakończyło się dla nas jedną z największych porażek w naszej historii. Przegraliśmy z liderem LKS-em Chlebnią aż 1:11. Rywal, szczególnie w drugiej połowie, był nie do zatrzymania i raz po raz umieszczał piłkę w naszej bramce.

KS Blizne – LKS Chlebnia 1:11 (0:3)

Bramka: O. Dobosh (asysta M. Ciupek)

Mecz, o którym cała nasza drużyna chciałaby najszybciej zapomnieć. Do przerwy przegrywamy 0:3, za to druga połowa to prawdziwy pogrom. Przeciwnik zlał nas miłosiernie, chociaż udało się zdobyć bramkę honorową: z rzutu wolnego potężnie uderzył Mateusz Nicewicz. Do piłki dobiegł Mateusz Ciupek, który wyłuskał ją bramkarzowi, a Oleksandr Dobosh z bliska wpakował piłkę do bramki.

Fatalny mecz i fatalny wynik.

Skład: Ł. Górczyński – D. Juszyński, A. Szczyglak (45′ S. Mozdrzeń), Y. Luniev (45′ T. Banasiak), A. Rokicki (65′ J. Wielocha) – A. Świetlicki (45′ M. Ciupek), K. Krzak, V. Oksak, Y. Udot (45′ O. Dobosh) – B. Łepecki, M. Nicewicz