Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Dwie twarze KS Blizne w Grodzisku

Przegrywamy wyjazdowy mecz z Pogonią II aż 0:3, chociaż pierwsza połowa wcale na to nie wskazywała…

Pogoń II Grodzisk Maz. – KS Blizne 3:0 (0:0)

Żółte kartki: R. Dominiak, M. Gajewski

Pierwsza połowa meczu w Grodzisku była zdecydowanie najlepszą w naszym wykonaniu w tej rundzie. Gospodarze wprawdzie prowadzili grę, ale to my byliśmy groźni i stworzyliśmy sobie wiele okazji do zdobycia gola. Najlepszą miał Yaroslav Udot, który z piątego metra trafił w bramkarza. Ten sam zawodnik trafił również w spojenie słupka z poprzeczką po uderzeniu głową. Gospodarze również atakowali, ale to my byliśmy bliżej wyjścia na prowadzenie, co niestety nam się nie udało.

Po przerwie za to dominowali już gospodarze, którzy szybko wyszli na prowadzenie, po imponującym uderzeniu zza pola karnego. Gospodarze w końcówce meczu dołożyli kolejne dwa gole i zgarnęli trzy punkty.

Skład: S. Kozhukhar – A. Dobosh (75′ T. Banasiak), A. Szczyglak, R. Dominiak, M. Gajewski – K. Krzak, A. Jankowski (75′ V. Oksak) – D. Juszyński (75′ J. Sałata), V. Burda (75′ M. Ignacak), M. Ciupek (75′ M. Pękosławski) – Y. Udot (75′ M. Michalski)