Bez punktów w Teresinie

Nie tylko długo stawialiśmy opór drużynie KS Teresin, ale w meczu z jedną z lepszych drużyn ligi byliśmy groźni w ataku i przy odrobinie szczęścia to spotkanie mogło skończyć się inaczej.

KS Teresin – KS Blizne 2:0 (0:0)

Na początku spotkania gospodarze zepchnęli nas do głębokiej defensywy. Po serii rzutów rożnych, wolnych i autów byli blisko objęcia prowadzenia, ale szczęśliwie interweniował Sehii Kozhukhar oraz nasi obrońcy. Z czasem również my zaczęliśmy sobie stwarzać sytuacje i kilka razy poważnie zagroziliśmy bramce gospodarzy.

Po zmianie stron niewiele brakowało, a byśmy objęli prowadzenie. Obrońcom urwał się Yarek Udot, ale uderzył obok bramki. Mecz w drugiej połowie był dużo bardziej otwarty, dzięki czemu sytuacje stwarzaliśmy sobie zarówno my, jak i nasi przeciwnicy, którzy z każdą kolejną minutą napierali nas coraz bardziej i na 20 minut przed końcem dopięli swego: wywalczyli rzut karny, który następnie zamienili na bramkę. Kilka minut później dołożyli kolejne trafienie. Mieliśmy okazję, aby nawiązać kontakt, lecz ponownie nie udała nam się sztuka umieszczenia piłki w bramce, a spotkanie skończyło się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

Skład: S. Kozhukhar – A. Rokicki (60′ O. Dobosh), A. Szczyglak, R. Dominiak, D. Juszyński – M. Ciupek (75′ M. Pękosławski), K. Krzak (75′ K. Szast), V. Oksak (60′ A. Jankowski), M. Gajewski (75′ Y. Luniev) – V. Burda, Y. Udot (60′ M. Nicewicz)