Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Wypowiedzi po meczu z Nadarzynem

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami Norberta Szmita, Mateusza Ciupka i Kacpra Krzaka po meczu z GLKS Nadarzyn.

Norbert Szmit: Pierwsza połowa w naszym wykonaniu zdecydowanie na plus. Dobrze się broniliśmy, graliśmy agresywnie w środku pola, nie dając kreować groźnych akcji przeciwnikowi. Zabrakło trochę dokładności w akcjach ofensywnych tego ostatniego podania. W drugiej połowie do straty pierwszej bramki wyglądało to podobnie, niestety po niej spadła motywacja i organizacja naszej gry. Musimy wyciągać wnioski i pracować nad tym, aby poziom zaangażowania i koncentracji utrzymywać przez całe 90 minut i stwarzać więcej okazji do zdobycia gola.

Mateusz Ciupek: Pierwsza połowa zapowiadała pozytywny wynik, niestety w drugiej połowie pierwsze dwie bramki spowodowały nerwowe gonienie wyniku. Niestety moja zmiana nie spowodowała poprawy jakości, wręcz przeciwnie, za co najmocniej przepraszam drużynę. Powinienem zrobić dużo więcej.

Kacper Krzak: Mecz o dwóch twarzach. Pierwsza połowa napawała optymizmem i wyglądaliśmy jak drużyna walcząca o punkty oraz będąca w stanie te punkty zdobyć. Po zmianie stron wyraźnie zabrakło nam koncentracji, a po stracie bramki jakby bańka prysła, straciliśmy wiarę i nasza gra była już 2-3 gorsza niż przed przerwą. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować przeciwnikom wygranej, a samemu ciężej pracować nad formą i poprawą jakości gry.