Ważne trzy punkty

Pokonujemy u siebie spadkowicza z IV ligi Spartę Jazgarzew 5:1. Są to dla nas ważne trzy punkty po meczu, w którym zdecydowanie byliśmy lepsza drużyną! Duży wkład w zwycięstwo miał Mateusz Nicewicz, który skompletował klasycznego hat-tricka i dorzucił asystę.

KS Blizne – Sparta Jazgarzew 5:1 (1:0)

Bramki: P. Stachowiak (z karnego), Y. Luniev (M. Nicewicz), M. Nicewicz, M. Nicewicz, M. Nicewicz (A. Rokicki)

Żółta kartka: K. Krzak

Z perspektywy pierwszej połowy było widać na boisku naszą przewagę, chociaż ta przełożyła się tylko na kilka dobrych sytuacji bramkowych. Najlepszą miał Mateusz Nicewicz, który dobijając uderzenie trafił w słupek. Mimo to udało nam się wyjść na prowadzenie. Rajd Tomasza Kruczyńskiego zakończył się faulem przeciwnika w polu karnym, a rzut karny pewnie wykorzystał Patryk Stachowiak.

Na początku drugiej połowy uderzyliśmy ponownie. Piłkę obrońcom zabrał Mateusz Nicewicz i dograł ją do Yaroslava Lunieva, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

Po tej bramce nieco się cofnęliśmy, ale byliśmy za to groźni w kontratakach. Tutaj brylował Nicewicz, który trzykrotnie pokonał bramkarza gości wykorzystując często szkolne błędy obrony przeciwnika. Goście odpowiedzieli jednym, ale za to przepięknym trafieniem, gdy piłka musnęła poprzeczkę i wpadła do naszej bramki.

Skład: K. Magiera – A. Jankowski (75′ J. Sałata), A. Piechowski, A. Olkiewicz, M. Gajewski (65′ A. Rokicki) – T. Kruczyński (55′ K. Krzak), K. Małkiewicz (70′ K. Szast) – Y. Luniev (55′ M. Ciupek), P. Stachowiak, K. Rzewuski (70′ M. Pękosławski) – M. Nicewicz