Pogrom w Warszawie

Piłkarze KS Blizne wybrali się na wyjazdowy mecz z MKS-em Polonią, jednym z faworytów do awansu. Wyjazd ten zakończył się rekordową porażką naszej drużyny.

MKS Polonia W-wa – KS Blizne 14:0 (7:0)

Żółte kartki: A. Łukomski, A. Łukomski, C. Gołębiewski

Czerwona kartka: A. Łukomski

Już w drugiej minucie gospodarze wyszli na prowadzanie po bezpośrednim trafieniu z rzutu rożnego. Kilka minut później podwyższyli na 2:0 po samobójczym trafienie Grzegorza Jurgielewicza, który niefortunnie przeciął podanie, kierując piłkę do własnej bramki. Jednak najgorsze było po 18. minucie meczu – wtedy drugą żółtą kartkę obejrzał Andrzej Łukomski przez co do końca spotkania graliśmy w dziesięciu. Dobrze dysponowanie rywale wykorzystali nasze osłabienie i ładowali bramkę za bramką, łącznie strzelając aż 14 bramek. Była to najwyższa porażka w historii KS Blizne.

Skład: N. Szmit – K. Bagniewski (35′ C. Gołębiewski), G. Jurgielewicz, A. Piechowski (70′ J. Sałata), A. Rokicki – A. Jankowski (60′ K. Krzak), P. Stachowiak (65′ Y. Luniev) – K. Rzewuski, M. Nicewicz (70′ M. Michalski), M. Ciupek – A. Łukomski