Kompromitacja w Głoskowie

Przegrywamy mecz pucharu Polski z Victorią Głosków i już w pierwszym meczu odpadamy z tych rozgrywek.

Victoria Głosków – KS Blizne 4:2 (2:2)

Bramki: A. Łukomski (K. Małkiewicz), A. Łukomski (K. Małkiewicz)

Po kilku groźnych akcjach gospodarzy początek meczu raczej zwiastował nasze zwycięstwo. Po dograniu Małkiewicza w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Andrzej Łukomski i wyprowadził nas na prowadzenie. Jednak potem gospodarze dwukrotnie uderzyli zaskakując naszą defensywę i wyszli na prowadzenie 2:1. Jeszcze przed przerwą po raz kolejny do Łukomskiego dogrywał Małkiewicz, a napastnik KS Blizne po raz kolejny okazał się bezbłędny.

W drugiej połowie gospodarzom udało się wyjść na prowadzenie po dobrze strzale głową po rzucie rożnym. Za wszelką cenę dążyliśmy do wyrównania, ale nie udało nam się to. Za to gospodarze uderzyli po raz kolejny: wykorzystali nasz błąd, po którym bramkarz Marcin Krzyżewski ratował się faulem w polu karnym. Sędzia podyktował rzut karny, który gospodarze wykorzystali ustalając wynik spotkania na 4:2.

Skład: M. Krzyżewski – M. Ciupek (60′ Y. Luniev), G. Jurgielewicz (45′ S. Mozdrzeń), T. Banasiak (45′ T. Kurczyński), A. Rokicki (60′ J. Sałata) – K. Szast (45′ K. Krzak), P. Stachowiak – A. Jankowski, K. Małkiewicz, M. Pękosławski (45′ A. Świetlicki) – A. Łukomski