Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Bezbramkowe derby

Wyjazd na mecz derbowy do Ożarowa zakończył się bezbramkowym remisem. Sytuacji bramkowych w tym meczu zbyt dużo nie było, ale nie brakowało emocji, momentami dobrej gry i walki.

KS Ożarowianka – KS Blizne 0:0

Żółte kartki: A. Piechowski, M. Ciupek, M. Ciupek

Czerwone kartki: M. Ciupek

Początek meczu to ataki gospodarzy, które z reguły kończyły się na rzutach rożnych. Wychodziliśmy z nich obronną ręką, a najgroźniej pod naszą bramką było po dość niefortunnym wyprowadzeniu akcji, gdy w ostatniej chwili interweniował skutecznie Norbert Szmit. Z naszej strony odpowiedzieliśmy bodajże jedną dobrą akcją, gdy Andrzej Łukomski przedarł się lewym skrzydłem i dograł piłkę w pole karne, ale nie było nikogo, kto by dołożył nogę i wbił piłkę do bramki.

W drugiej połowie zagraliśmy ciut odważniej, lecz nadal nieskutecznie. Ani gospodarze, ani goście nie potrafili stworzyć sobie sytuacji, które nawet zmusiłyby bramkarzy do wytężone wysiłku. Dopiero pod koniec meczu po drugiej żółtej kartce dla Mateusza Ciupka gospodarze natarli nieco mocniej, ale bez efektu w postaci bramki.

Skład: N. Szmit – M. Ciupek, A. Piechowski (60′ T. Kruczyński), G. Jurgielewicz, A. Rokicki (80′ K. Szast) – A. Olkiewicz (70′ K. Krzak), A. Jankowski – M. Pękosławski (65′ K. Bagniewski), P. Stachowiak (85′ M. Michalki), M. Ignacak – A. Łukomski (55′ K. Małkiewicz)

P