Klub Sportowy Blizne

Klub Sportowy Blizne – oficjalna strona internetowa

Bez punktów z Gromem

Mimo wyrównanej gry i walki do końca przegrywamy z Gromem Warszawa 1:3. Jedynego gola dla KS Blizne zdobył Patryk Stachowiak, który precyzyjnym strzałem wykończył akcję po podaniu Krzyśka Rzewuskiego.

KS Blizne – Grom Warszawa 1:3 (0:1)

Żółte kartki: C. Gołębiewski, K. Rzewuski, T. Kruczyński, A. Jankowski, G. Jurgielewicz

Bramka: P. Stachowiak (K. Rzewuski)

Po raz kolejny fatalnie rozpoczęliśmy spotkanie. Już po 2-3 minutach straciliśmy bramkę po dobrze wykonanym rzucie rożnym gości, niekryty zawodnik oddał strzał z siódmego metra i pokonał debiutującego w tym sezonie Przemka Marciniuka.

Mimo tej straconej bramki mieliśmy swoje okazje. Groźny strzał głową oddał Łukasz Widelski, a strzał Stachowiaka z rzutu wolnego trafił w słupek. Byliśmy blisko wyrównania, ale nie udało nam się to. Goście za to odpowiadali głównie groźnymi strzałami z dystanu.

Po przerwie mecz nadal był wyrównany lecz to znowu goście strzelili gola. Tym razem po kontrowersyjnym rzucie karnym za rzekomy faul Grześka Jurgielewicza. Nadzieję na wyrównanie dał nam Patryk Stachowiak, który zachował zimną krew i spokojnie wykończył akcję precyzyjnym strzałem.

Ruszyliśmy do ataków. Najbliższej kolejnej bramki było po strzale głową Kacpra Krzaka, ale piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką. Z kolei goście odpowiedzieli trzecią bramką: ponownie po rzucie rożnym.

Pomimo chęci zabrakło już czasu na dalsze gonienie wyniku i odrabianie strat.

Skład: P. Marciniuk – M. Ciupek, G. Jurgielewicz, T. Kruczyński (85′ Y. Luniev), A. Rokicki – Ł. Widelski (65′ K. Krzak), A. Piechowski (60′ M. Nicewicz), K. Małkiewicz (55′ A. Olkiewicz), K. Rzewuski (80′ K. Bagniewski) – C. Gołębiewski (45′ A. Jankowski), P. Stachowiak